Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Plus size model Hrvatska :)

Evo bas sam si razmisljala neki dan dok sam izlazila iz teretane, da nisam u 4 mjeseca uspjela smrsaviti niti gram i zakljucila da sam ipak stvorena da budem bucko :) Ne vidim se trenutno u nekom tipicnom uredskom poslu pa bih si voljela ispuniti takve lude ideje sad dok sam jos mlada. :D Eh sad moje pitanje je sljedece... Da li je netko od vas probao prijaviti se za plus size model preko midikenna? Ili je mozda lakse preko nekakvih castinga prijavljivati se. Makar sumnjam da se tako moze uspjeti. Pa evo ženske ako netko ima iskustva sa midikennon neka mi javi ishod ili ako treba plus size model za photoshooting-e ja cu volontirati bez problema :P
2017 12 14
Kakav midiken daj ti prvo par fotki ovamo pred strucni krpicarski sud
2017 12 14
ne kuzim se u manekenke, ali znam da to sto vidim po novinama da zovu +size nema veze s tim jer sve iznad konfekcijskog broja 46 je extra+size , a ja sa brojem 40 sam po definiciji pravi +size i ide do najvise vel. 44 mozda bi bilo najbolje se infomirati kod pojedinih agencija koliko morate imati kg,cisto da vas ne odbiju jer ste premrsavi
2017 12 14
Strucni krpicarski sud😄😄😄
2017 12 14
> aleksandra050: > Kakav midiken daj ti prvo par fotki ovamo pred strucni krpicarski sud Da, da! Mi želimo žirirati :) :)
2017 12 14
Daj te fotke da vidim možeš li mi konkurirati.
2017 12 14
> teehee: > Daj te fotke da vidim možeš li mi konkurirati. 😂😂😂👏
2017 12 14