Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Shopping u Kanadi

Pozdrav cure, dolazi mi teta iz Kanade i rekla je da joj pošaljem slike otprilike što bi htjela jer je mami rekla da kod njih još traju sniženja i da je sve puno jeftinije, pa smo se dogovorile za nekih 200eura da mi uzme. Zanima me ako je netko tamo bio pa da mi preporučite što je tamo jeftinije nego kod nas ili neke stvari i odjeća koja kod nas nema a tamo ima i super je :)) hvala
2018 01 24
Pozdrav! Meni je teta iz Kanade prije par godina donijela prekrasnu Timberland torbu koju je platila 20 CAD. Još uvijek sam očarana i njome i cijenom. 😄 Kada je dolazila prošle godine donijela mi je Guess ruksak (Guess je puno jeftiniji nego kod nas, znam i jer je prije 2 god. išla šogorica i kupila si 2 njihove torbe), CK kombinezon i još hrpu markiranih stvari koje si ovdje osobno ne bih mogla priuštiti, a ona kaže da su kod njih sniženja zaista sniženja u pravom smislu riječi. I sportska odjeća, kada je na sniženju, je jeftinija. Uglavnom, sve što sam od tamo dobila je puuuno kvalitetnije od artikala s našeg tržišta, ne samo kada je o garderobi riječ, nego i o kozmetici (primjerice, probala sam njihovu Maybeline Cover girl maskaru koja mi trepavice učini stvarno prekrasnima, ogromnima, dok naša iz DM-a - katastrofa, ni slična ovoj "kanadskoj"). Eto, raspisala se ja! 😁
2018 01 24
Ja nemam tetku u Kanadi 😔
2018 01 24