Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Pomoć - Gdje dajete robu koju više ne nosite?

Drage krpičarke. Spremila sam jedno brdo robe koju ne nosim i koje se želim riješiti. I sad ne znam što da radim sa tim krcatim vrečicama, ne mogu se od njih kretati po stanu... Gdje vi dajete robu koju više ne nosite? Dvije vrečice sam već odnijela u H&M na recikliranje, a ovo i je žao reciklirati jer ima dobrih i očuvanih stvari za nošenje.
2018 02 02
dobre stvari nosim u Crveni križ, ostalo bacim u kontenjere za robu...
2018 02 02
Napravi lotove za prodaju, i prodaj po simboličnoj cijeni. Uvijek pali. Ja sam tako recimo imala 10 TOm Taylor majica sa kratkim rukavima i stavila sam cijenu 50kn, ne znam kome to ne bi odgovaralo, prodala u roku keks. Ne moraš sve mjeriti, poslikaj sve samo i voila. Ako ti se da, nekome se ne da za tako malo kuna.
2018 02 02
Ja stavim pokraj kontenjera ( ne unutra, zao mi je) i nestane za desetak min.Mislim da robicu ne uzme nitko kome ne treba , a ako uzme njemu na dusu, moja je mirna...😊
2018 02 02
> Natalija77: > Ja stavim pokraj kontenjera ( ne unutra, zao mi je) i nestane za desetak min.Mislim da robicu ne uzme nitko kome ne treba , a ako uzme njemu na dusu, moja je mirna...😊 Tako i ja. Nema gnjavaze, voženja, prilagodjavanja radnom vremenu C.kriza ili neceg drugo - kontejner je uvijek blizu,a od trena kad tamo ostavim vrecice one vise nisu moje i briga me sto se s njima zbiva.
2018 02 02
Ja stavim na fejs objavu po raznim grupama ima ih brdo tipa Poklanjam pa po regijama. Ili stavim tu isto pod temu poklanjam.
2018 02 02
> Anitich_5: > Drage krpičarke. Spremila sam jedno brdo robe koju ne nosim i koje se želim riješiti. I sad ne znam što da radim sa tim krcatim vrečicama, ne mogu se od njih kretati po stanu... Gdje vi dajete robu koju više ne nosite? > Dvije vrečice sam već odnijela u H&M na recikliranje, a ovo i je žao reciklirati jer ima dobrih i očuvanih stvari za nošenje. Ima na fejs u grupa, dobro je činiti dobro
2018 02 02
Ja stavim u kontejner za odjeću! Šta to ne ide dalje potrebitim ili?
2018 02 02
Ja takodjer nosim u kontejner za odjecu..Koliko sam informirana ide potrebitima..
2018 02 03
Imate dom za nezbrinutu djecu. Ja tamo nosim.
2018 02 03
Jel neka od vas zna vrijedi li u HMu još ono da doneseš tekstil i dobiješ 15 posto popusta? Oni to isto doniraju i recikliraju koliko znam
2018 02 04
Da,vrijedi. Odjednom se mogu donijeti najviše 2 vrećice. Svaki kupon vrijedi za kupovinu jednog artikla s popustom od 15%.
2018 02 05
> jackrussel: > Da,vrijedi. > Odjednom se mogu donijeti najviše 2 vrećice. > Svaki kupon vrijedi za kupovinu jednog artikla s popustom od 15%. Hvala ti
2018 02 05