Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Sezonski posao 7500

> katarinamartina: > > cezarkoana: > > I zbilja nema smisla nastaviti ovo prepucavanje. Nisam nikoga molila za posao, samo sam napisala oglas. > > Svaki dan se susrećem s time da netko prosi za robu, hranu kuka i plače a nitko ne zeli raditi. Dok je meni zdravlja ja cu raditi, neću se nikoga moliti niti sam se nikoga molila. > > Lijep pozdrav! > Lijepo od vas da ste objavila oglas, jer sigurno ima cura koje će vam se javiti. Plaća od 7.500 tisuća kuna + smještaj, vjerujem i hrana, za konobara koji hoće raditi nije minimalac. Dobra je to plaća, netko bi rekao, super. Eto vidim da ste vi jedina osoba koja je shvatila poantu moje ponude je sasvim ok Nisam nudila izobolje ni savršenstvo Nudila san posao koji je sasvim ok. Vremena da se doticna i okupa i odmori i sve ostalo. I sama sam sezonac koji je otisao raditi na sezonu prije 6-7 godina (SLAVONAC) Ovdje nije zivot bajan kako svi zamisljaju . Mi ovdje avi radimo. Vise nego radnici. Ja sam ta koja odrađuje sve duple smjene. Svaki teski uzvik i "ja to ne mogu"sam ja tu. Za sve mi se moze svaki radnik obratiti Za svaki bol u stomaku i za svaki ne izdrzivi "zenski problem" Nikada nikome nece biti odbijen niti jedan ne radni dan od place za koni sam JA odradila. Mozda nisu bili uslovi takvi dok ja nisam dosla. Jer nije imao tko voditi probleme radnika. Jer sam i ja u konacnici taj sezonski radnik koji je dosao raditi na sezonu. I razumijem svakog kome je tesko. I zato me pogađaju ovakve stvari. Kad netko burno reagira. Jer sam svjesna kakvih ima poslodavaca i sama sam bila takav radnik. Hvala sto razumijete !!
2018 02 08
cezarkoana, znam koliko su plaćeni konobari u jednom disko klubu na Zrću. Naravno da neću javno pisati, ali manje nego u kafiću iz vaše objave. Imaju plaćeni apartman u kojemu je par njih, jedan topli obrok, a njihovih par sati rada je kao u kafiću 20 sati. Da se razumijemo, selekcija pri izboru konobara je vrlo drastična, ne dolaze u obzir priučeni ili oni koji pojma o tom poslu nemaju, već profesionalci. Plaća iz vaše objave je super, bez obzira tko što mislio.
2018 02 08
> katarinamartina: > cezarkoana, znam koliko su plaćeni konobari u jednom disko klubu na Zrću. Naravno da neću javno pisati, ali manje nego u kafiću iz vaše objave. Imaju plaćeni apartman u kojemu je par njih, jedan topli obrok, a njihovih par sati rada je kao u kafiću 20 sati. Da se razumijemo, selekcija pri izboru konobara je vrlo drastična, ne dolaze u obzir priučeni ili oni koji pojma o tom poslu nemaju, već profesionalci. > Plaća iz vaše objave je super, bez obzira tko što mislio. Samo oni koji su prosli sezonu ili oni kojima su blznji prosli razne poslodavce mogu razumiti o cemu govorim. A ovi ostali mogu samo nagađati i pametovati. Jer nije isto iz skole sjesti u fotelju i iz skole raditi svasta isto. Moj naklon. 😊
2018 02 08
> cezarkoana: > Potrebne još 2 djelatnice za rad u caffe baru u centru Rogoznice > Radi nas sveukupno 7. > Plaća 7500 i besplatni smjestaj. Za vise inf inbox > Pocetak rada 1.05. Lijep pozdrav, nisam našla da li ste napisali da li je potrebno radno iskustvo?
2018 02 11
Jedna stvar! Glupo je napisati sezona je nema slobodnog dana! Ja već 3 godinu za redom radim u hotelu i svaki tijedan imam slobodan dan,uključujući i konobare. Plaća 6500kuna,da manja nego kod tog tvog gazde. Ali dobiju napojnice,nismo prijavljeni na minimalac! Smještaj je vrhunski,hrana za radnike je odlična,gospođa što nam kuha se stvarno trudi. Nitko se ne žali na nju! Imamo čistačicu što nam čisti apartman,tv,internet,klima,posteljina,ručnici sve je osigurano od strane hotela! Dali ti tvoj poslodavac nudi ugovor za stalnog sezonca? Mislim da radniku treba taj jedan slobodan dan,i sama sam u početku prvu sezonu kad sam krenila na sezonu radila bez slobodnog dana,tad i više nikad! To je izrabljivanje! Iako je ovdje nekima koji rade popodne,slobodno jutro,šta šef jedan dan ne radi pa da nekog zamjeni da osoba ima dostojan odmor!
2018 04 08
Evo, konačno jedno pravo iskustvo iz prve ruke. O tome sam i ja pisala, ali neeee. Treba samo napadati bez ikakvih konkretnih razloga. Kao da ne znam kako to funkcionira na našoj obali. Sezonci sretno i čuvajte se.
2018 04 08
1 2 3