Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Dobar zubar (Lovran do Rijeka) hitnoo

Pozdrav curke. Uskoro selim u Lovran i trazim preporuke za zubare. U Slavoniji su mi dvije zubarke zeznule dva zuba, a sad sam vec kod treceg dosla u nadi da ce mi on pomoci, no nazalost ni od njega nista :( Dakle ono sto trazim je zubar koji se nalazi negdje na relaciji od Lovrana do Rijeke, koji me moze primiti jednom u tjednu ili jednom u dva tjedna barem (jer sam do sad dolazila na red svakih mj i pol dana, a nekad sam cak i 2 mj cekala, i apsolutno mi nista nisu radili nego su svaki put odgadali konkretni posao na zubima). Takoder trazim zubara koji stvarno zna sto radi i ne odradi nesto nabrzinu cisto da me se rijesi. Stvarno sam ocajna sada, jer me uzasno pate bolovi i oticanje zubnog mesa i stalno se kljukam rapidolima, cafetinima itd, uz to moram piti antibiotike cesce zbog tih oticanja i upala. Moj me, vec treci zubar po redu, bez obzira na cijeli problem sa zubima i dalje stavlja kao i prosle dvije zubarke svakih mj i pol -dva na red, i isto tako se pojavim na svakom zakazanom terminu na kojemu mi ne napravi nista. Bila bih vam preeeezahvalna kad bih dobila povratnu informaciju. 💓💓💓💓💓
2018 03 16
Poliklinika dr Jelušića na Preluku. Prezadovoljna sam njime, a i naši prijatelji iz Engleske i Praga dolaze kod njega. Gotovo planetarno je poznat :)
2018 03 16
Također Ortonova Rijeka - Kantrida, pogledajte imaju web i fejs stranicu
2018 03 17