Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Kutna garnitura

Pozdrav cure! Kupujem novi stan i treba mi ideja za kutnu garnituru. Prijedlozi gdje gledati,što preporučujete,kakva iskustva imate. Ne bih nešto preveliko,a idealno bi bilo kada bi se navlaka mogla prati (znam da Ikea to ima,ali ne znam za iskustva) i da je malo tvrđe za sjedenje. Hvala Vam 😊
2018 04 19
Hvala Vam na odgovorima, problem s internet kupovinom je što ne znam kakva će biti za sjediti,ne mogu opipati matrijal. Ja sam ipak oldschool 😉
2018 04 21
Pozdrav, meni je super brava casa- cisto stil, modele da vidite pa i kombinacije boja. Na vivru isto kupujem(tepisi,sudje,igracke). Ali na kutnu trebate ipak sjesti pa kupiti. Mi smo u stanu i cesto boravimo u dnevnom pa smo gledali da je komotna, da ima mjesta za cijeu obitelj pa i za odrijemati. Ovisno kojim budzetom raspolazete, meni su se svidjele kutne iz pristorie (mislim da je sada kvadra). Uglavnom, bila sam malo razocarana ponudom na nasem trzistu, omjerom cijene i kvalitete. Mozete posjetiti i ambijentu. Sretno
2018 04 24
Bili u Emezetti, Lesnini i Ikei, ponuda je svakakva,ali mene ništa nije posebno oduševilo. Ostala je još Prima sa jednim modularnim modelom koji nam se sviđa, ali i košta poprilično.
2018 05 03