Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Badići, stiže ljeto

Pozdrav :) Uskoro se bliži ljeto i sezona kupanja, gdje će te ove godine kupovati badiće i kakve, imate neke želje,boju?
2018 04 24
Kad imaš lijepo tijelo svaki badić dobro stoji, kad ne svaki uglavnom stoji ko slonu tange.. Tak da ja nemam tih problema. Najbolja opcija bi bila okupat se u robi, a pak i od sunca se zaštitim tako. Svima drugima sreću u potrazi!!!
2018 04 24
Moze link za ovaj prvi?
2018 04 24
Meni su lijepi jednodjelni u zari :)
2018 04 24
> Majalike: > Kad imaš lijepo tijelo svaki badić dobro stoji, kad ne svaki uglavnom stoji ko slonu tange.. Tak da ja nemam tih problema. > Najbolja opcija bi bila okupat se u robi, a pak i od sunca se zaštitim tako. > Svima drugima sreću u potrazi!!! Najbolje gol pa sve dobro stoji :D
2018 04 24
Ovi gornji badići sa slike su dobri samo za reklamu. Zamislite kakve biste bile da vas u ovom žutom malo oprži sunce...ko gradele...ne sviđa mi se biti ko zebra pa uvijek izaberem nešto minimalno bez procjepa, čvorova i visuljaka.. A onda još ako imate takva dva komplicirana pa svaki ostavi svoje pruge... Danas navratila u Calzedoniu, bacila pogled na cijenu gornjeg dijela..235 kn, ušla pa izašla....
2018 04 25
Što više pokrije a mamje otkrije to bolje. Andreja, prvi je dobar, no malo ušireeee
2018 04 25
Sonja, ovaj model traži cike ko jabuke, mislim kad spljošti one visilice mora da to divno izgleda, ko vic sa babom i privjeskom kod pupka,među grudima naravno
2018 04 25
> Majalike: > Sonja, ovaj model traži cike ko jabuke, mislim kad spljošti one visilice mora da to divno izgleda, ko vic sa babom i privjeskom kod pupka,među grudima naravno Upravo to je problemčić 😉😅
2018 04 25
:') :,'(
2018 04 25
Btw, i kod ove je il fotomontaža ili silkići-) No sikiriki, prirodno je i lijepo! 8-)
2018 04 25
Mislim da cu ove godine zaobici tezenis i otici do new yorkera imaju predivne ...zapeo mi jednodjelni pleteni neon roze boje...nije onako skroz zatvoren samo po duzini uze onako naprijed taman da mi skembicu prekrije :) volim zive boje :)
2018 04 25
> Majalike: Ili oboje ;) :D
2018 04 25
Jednom sam naišla slučajno, ne znam da li bi to više našla, na oku poznatu curu -modela..Za trgovine se slika često u kupaćem i izgleda woow, obline, zategnuta sve tip top. I nađem je na instragramu/pinu tako nešto, u opuštenom izdanju ali kraj bazena slikana..i ono druga priča! Mršava, kosti ispale, vide se vene, noge dulje i premršave u odnosu na ono kako izledaju na webshopovima, gornji dio tijela kratak, rebra i ključna iskočili, cicke manje al ovako stoje kao na onoj slici..podočnjaci.. Shvatila sam da su sve sredjene do nepropoznatljivosti :s
2018 04 25
> sonja90: > Jednom sam naišla slučajno, ne znam da li bi to više našla, na oku poznatu curu -modela..Za trgovine se slika često u kupaćem i izgleda woow, obline, zategnuta sve tip top. > I nađem je na instragramu/pinu tako nešto, u opuštenom izdanju ali kraj bazena slikana..i ono druga priča! Mršava, kosti ispale, vide se vene, noge dulje i premršave u odnosu na ono kako izledaju na webshopovima, gornji dio tijela kratak, rebra i ključna iskočili, cicke manje al ovako stoje kao na onoj slici..podočnjaci.. Shvatila sam da su sve sredjene do nepropoznatljivosti :s Tako je, a ove prirodne su jednako ruzne, citaj lijepe, i na javi i na slici. Btw, ono prirodno me uvijek asocira na neobrijan pazuh...hahah A ima za kupit badica svugdje sada, nadam se da ce svatko tko zeli zasjati na plazi to i ostvariti
2018 04 25
1 2