Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Veliki push up kod badica

Bok cure, koje marke badica prodaju veliki push up kao npr New Yorker( onaj super push up), ima li jos koji? Jer po internetu su svaki drugi push up, pa kad to primis u ruku nema veze sa push upom! Zna netko?
2018 05 27
Calzedonia
2018 05 27
Yamamay ima dupli push up, takva je i cijena nazalost ali stvarno je 😍
2018 05 27
> LaylaM: > Yamamay ima dupli push up, takva je i cijena nazalost ali stvarno je 😍 Istina. I odlični su im i badići i grudnjaci.
2018 05 27
Pozdrav! Ne znam smijem li ovako oglasiti, no imam na profilu jedan Liscin (ultra)push up badić (koji stvarno "radi" 😁), pa virnite. Ako su poruke ovakvog (reklamnog) sadržaja zabranjene, neka mi netko od upućenih javi pa je obrišem.
2018 05 27
Calzedoniu zaboravi, najveci bi bio new yorker i ann christine badici dok je jos bilo tog ducana. Eventualno ako nosis male kosarice pogledaj jos u tezenisa. Yamamay zna imat dobrih modela, ali se rasproda u sekundi i uvik ostanu najruznije boje 😅
2018 05 27
Ali ne treba badić biti naizgled debel i velik da bi push up bio efektan. Calzedonia i Yamamay imaju stvarno dobre push up modele. Poanta je da podignu grudi, a ne da ih zatvore ogromnim gornjim dijelom koji je prepun spužve. Pravi push up ima pojačanje na donjem dijelu i dobro oblikovane košarice i onda je to stvarno to. Kakav New Yorker i slično...
2018 05 28
H&m nova kolekcija ima par dobrih komada ljepo oblikuje :)
2018 05 29