Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Zara,kako naruciti ako nemam karticu?

Postovane, U ducanima nema mog broja haljine i rekli su mi da narucim preko interneta da mi stigne u ducan ili na adresu ali nemam karticu i nemogu zakljuciti narudzbu. Uopce nemogu naruciti ako ne platim preko kartice (ako sam dobro sluzila jer nemoze drugacije) a ja ju nemam. Ne postoji nacin odabrati placanje pouzecem ili u ducanu gotovinom. Sto sad da radim? Od mojih nitko nema Mastercard niti bilo koju od tamo navedenih kartica.. :(
2018 06 12
Nema plaćanja pouzećem. Moraš naći nekoga tko ima karticu. Ako imaš zaba Maestro (kartica tekućeg računa) ima neka fora da zoveš u banku da odobre tu kupnju, to ti mogu napraviti u dućanu. Ne znam kako je s Maestro karticama ostalih banaka. Ima tu na Krpicama i na Forum.hr cura koje imaju kartice i kupuju za druge uz neku proviziju, ali pazi s kime surađuješ jer bi i tu moglo biti prevara.
2018 06 12
> gea1508: > Nema plaćanja pouzećem. Moraš naći nekoga tko ima karticu. > Ako imaš zaba Maestro (kartica tekućeg računa) ima neka fora da zoveš u banku da odobre tu kupnju, to ti mogu napraviti u dućanu. > Ne znam kako je s Maestro karticama ostalih banaka. > Ima tu na Krpicama i na Forum.hr cura koje imaju kartice i kupuju za druge uz neku proviziju, ali pazi s kime surađuješ jer bi i tu moglo biti prevara. Hvala ti, bolje onda ne riskirati 😊
2018 06 12
moze vam netko drugi naruciti a vi mu uplatite preko uplatnice u posti
2018 06 12
> Petra182: > moze vam netko drugi naruciti a vi mu uplatite preko uplatnice u posti Tako sam i mislila ali od mojih blizih nitko nema navedene kartice ,:(
2018 06 12