Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Lista loših korisnika

Jel to merifcroatia ugasila profil???
2013 02 19
Blokirana je! [:smijesi]
2013 02 19
monika m..mi je uplatila novce nakon 1,5 mj navlačenja...samo da javim
2013 02 19
Stajemo joj u kraj malo pomalo. [:jezik]
2013 02 19
Blokirana? Ma daj?? Pa znaći ništa od moje suknje... [:vrti] [:ljut] ne sumnjam da će ona ponovno otvorit profil. Stavit ću njeno ime i prezime pa ako tko skuži novi profil, da mi javi!! Biti ću jako zahvalna! [:zaljubljen]
2013 02 21
Nije Mirna Kožer,nego Mirna Kožar. :)
2013 02 21
ja sam sa djevojkom iz Gline imala dvije suradnje... merifcroatia.. o njoj pričam dobila sam superočuvanu trenirku nike, bez oštećenja, ice sat, remen i naušnice .... malo mi je čudno ovo slušati, bila mi je odličan suradnik :/
2013 02 22
Vi ste dobili negativnu jer ste napisali svoje mišljenje?
2013 02 23
@prugac- Draga, danas smo pričale o ovome, al još mi je uvik tragično i smišno, ostavi joj negativnu još i kao kupcu, dvi muhe jednim udarcom! [:zaljubljen]
2013 02 23
@ Chloe24 da napisala mi je negativnu, popljuvala me i još napisala ako želim kvalitetu nek pljunem 700 kn [:sokiran] očigledno u glavi nema ništa jer si je na taj način napravila samo takvu reklamu [:smije] adminka mi je negativnu obrisala ali i da mi je ostala ne bi mi smetala. na taj način bi još više cura moglo vidjeti kakva je to osoba i da sa njom ne treba imati posla.
2013 02 23
@didi77 - Auuuuuuuuu, mislin da je ovo vrh svega dosad .. [:vrti]
2013 02 23
@ Garavusa nije nažalost, draga, vidjet ćeš još. ovo ovdje ide svakim danom sve gore i gore. one samo napreduju u tim prevarama i prljavštinama. kad mi pomislimo da je kao što kažeš to vrh, pojavi se nova sa još odvratnijim potezom.
2013 02 23
Moje negativno iskustvo je sa curom kojoj je profil po imenom KRPICE GIRL, a zove se Darja Terzić iz Petrinje. Nakon što smo dogovorile prodaju Orsay haljine koja je btw JOŠ U PRODAJI, uplatila sam joj na račun iznos haljine uključujući i poštarinu. Nakon što ni nakon tjedan dana nisam primila paket koji sam pošteno platila, kontaktirala sam dotičnu gospođicu da provjeri u pošti dal joj se možda vratio paket, a ona odgovara da će provjeriti i poslije od nje više NI RIJEČI!!!!!!!!!!!!! Molim vas ne kupujte od takvih prevarantica kao što je dotična gospodica! Prevaren kupac
2013 02 26
dupla negativnjača i prijava adminki. mislim da će uskoro trebati organizirati kaznenu bojnu jer ovo više nema smisla.
2013 02 26
koje su to u stvari jadnice [:vrti] gledam sad baš po profilima ovih osoba i nevjerovatno je da odmah po negativnoj povratnoj stiže u istom danu čak po 5-6 pozitivnih u kojima navodni kupci na dosta neinteligentan način uvjeravaju cure da je prodavačica poštena [:hihot] u stilu kao što kaže jedna [:smije] ne morate se bojati sve je u redu, cura je poštena [:place] ovo ja plačem od smijeha [:smije] i smijem se normalno
2013 02 26
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 58