Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

napraviti u tražilici filter veličina koje tražimo

Možda je tema i bila, previše ih je u arhivi pa nisam našla - no ne zamjerite. Svakodnevnim pregledavanjem npr topic-a odjeća, podtopic npr. haljine nalazimo na 'gro' haljina. I sad ja npr tražim 42 - pa moram otvoriti nekih 20 sličica prije nego što mi se ukaže neka br 42 i to tek kada otvorim sliku. dosta nepregledno - stoga predlazem zasto se ne stavi filter brojeva (veličina) stvari - po meni je to bolja opcija nego opisi koktel, za ljeto, duga, kratka (tagovi) - pa to i sama vidim na slici kakva je i za što bi mi pasala. Bolje i preglednije bi bilo sa filterom brojeva - i nebi krpice bile pretrpane starim slikama a i korisnici bi lakše tražili po broju ono što im odgovara ( doduše mi imamo tražilicu ali kada upišem što tražim ali nikad mi se ništa nije otvorilo, i onda opet krenem pješka i izgubim po par sati da bi na xyz stranici našla veličinu koju želim a koju tražilica koja postoji uopće nije detektirala
2013 06 27
evo za probu sad sam unjela u tražilicu haljina 44 i otvorilo mi je nekih par stranica haljina a u naprednom traženju isto sam to unjela i otvorilo mi 3 haljine od koje su 2 prodane a jedna Tunika. zaista zbunjujuća tražilica
2013 06 27
nadalje, imam prijedlog za prodaju dječije odjeće i obuće. pošto i sama prodajem istu od moje kćeri u opisima dosta je to loše napravljeno i veličinama. pa nisu sve veličine ovakve kakve su ponuđene kada aploudaš slike. Ima večinom i međubrojeva a i USA veličina 2T,3T,4T,5T pa tako i sa obućom. Stoga, i tu predlažem da se napravi veća skala odabira veličina jer su baš veličine ono što određenog proizvođača obilježava (npr. Children's place ima male veličine i to se zna, GAP i Gymboree imaju komotnije modele, Disney ima isto međubrojeve) pa eto jedan prijedloga za usmjeriti na to. Nadalje, u opisima što se prodaje, nema stvari koje se jako često prodaju, npr romperi, tunike, dukse, tajice - toga uopće nema a to se isto najviše prodaje
2013 06 27
a leona, mislim da imaš pravo :( pa ja ništa nikada na način tražilice ne mogu naći, pa si mislim ili sam ja nesposobna ili netko loše opisuje ... pa bitnija je veličina i mjere i samo slika - opis za što je nešto pa to ionako svatko od nas zna za što traži i kako će nositi.. zar ne?
2013 06 27
Posve te razumijem, Katja. Meni je, recimo, totalno bezveze da moram upisivati riječi poput, primjerice, ''roZNa''(!), ''roZno''(!), ''roZne''(!)... (o nepravilnom korištenju ije-je-e te neispravnim dijakritčkim znacima na slovima da i ne govorim...) da bih u tražilici EVENTUALNO nešto od onoga što tražim i pronašla... :-/ Al' eto, to je pismenost dobrog dijela naše mladeži koja stremi EU-i, a i materinski joj je jezik stran... :-(
2013 06 27
pa postoji filter za velicine u trazilici
2013 06 27
draga pod NAPREDNO PRETRAŽIVANJE imaš pretragu po veličinama, cijenama i tagovima.. možeš potragu suziti na 5 artikla.. [:smijesi]
2013 06 27
Pa da, postoji pretrazivanje po velicinama, moze se kombinirati i boja i podvrsta :)
2013 06 27