Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Modni zločini

Meni vjenčanica pod rednim brojem 5 iz Mallaaa-inog posta čak izgleda vrlo, vrlo lijepo. [:znoji] [:sramezljiv] [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2015 10 06
Teško i brutalno dno dna kad vidim polukratku frizuru,i to neisfeniranu,neopeglanu,vučjak-stil,i doli vise tri plastificirana repa do guzice. To mi nadilazi sve odjevne degutee,i užase.. cak i tajice i majica do pupka.Gradja ko u nilskog konja.Nemogu to shvatit. Mogla bi nabrajat do sutra..šljokičaste prostitute-platforme,animal print stravično kombiniran. Ajme oslipit ću..
2015 11 26
Meni je apsolutno najodvratnije kad cura obuče trenirku, tenisice, i onda se našminka kao da ide na crveni tepih i stavi ogromnu statement ogrlicu. I zapravo, općenito kad cure kombiniraju stvari koje nemaju veze s vezom.
2015 12 15
Kada si plitke traperice nabijaju do pupka tek tolko da bi im guza izgledala bolje ,nema goreg..sve im se naprijed ocrta a dzepovi umjesto da budu na dupetu su im na pol leđa,neka si onda kupe duboke traperice,strasno
2015 12 21
ja ne podnosim kombiniranje čudnih boja i dezena. ne znam zašto, ali to organski ne podnosim i ako nemam šta skombinirat s nekom bojom u tom trenu, onda to ni ne nosim. znam da je to u zadnje vrijeme trend ili što već, ali ne mogu kombinirati kričave boje zajedno, npr. drečavo roza majica i zelene tajice ili nešto takvo. NE. nope. na-a. isto s dezenima, ne možeš imat i hlače i majicu cvijetnog dezena...izgleda smiješno i načičkano. također mi nisu jasne one tenisice na petu....zašto? kao, hoću izgledat ležerno, ali opet želim štikle. why not both?! mislim, na kraju dana ne tiče me se, ne nosim to ja, ali to su samo neke stvari koje ja osobno ne bih obukla.
2016 01 08
najgore je vidjeti liniju gaćica! .......na nekakve lagane svjetle hlače......ufff!
2016 01 11
Prozirne tajce+tange i onda cura sjeda s deckom na motor. Tako da si vi vide njeno prozirno dupe...fuj
2016 01 14
I jednom sam vidjela gospođu zaista sređenu kad ono na nogama dlake. Ali povrh toga najlonke tako da se tocno vidi koliko su duge... užas!!!
2016 01 14
Nije mi dobro dok vidim da cure obuku odjecu 3 broja manju... Zato postoji odjeca u raznim velicinama jer nismo svi isti i nije sramota kupiti odjecu npr u velicini XL. Nema smisla navlaciti na sebe nesto sto jednostavno nije tvoj broj i pri tom da sve kipi npr preko ruba hlača. Ruzno je za vidjeti, a i nije ugodno u tijesnoj odjeci zasigurno. :| :,'(
2016 01 25
Jaooooo :')
2016 02 02
Jaka grdja tijela,a uska odjeca...kao kulenova seka. Grudnjaci koji nabiju grudi do brade,odnosno tete koje ih tako montiraju. Prsti koji vire van otvornih cipela,lagano dodiruju pod. Zivotinjski printevi. Jaka dnevna sminka. Masna kosa...ne spada u modu,ali je fuj. Kad moda predje u cirkus...volim se igrat odjecom,ali ne toliko,tipa vise je manje. Sve kratko,sve u dekolteu. Sve u kozi...hlace,jaketa(meni osobno ne ide). Suncane ocale bez sunca. Eto ,sijetila se nekih meni brrrrrr modnih promasaja.
2016 02 10
Ne kao kulenova seka nego kao kulen, još gore x-) Slažem se sa svime osim za životinjski print. Njega volim i može ga se nositi umjereno i na lijep način. Ali kad se s njim profula, dobije se stvarno užas. Neki cajka cirkus užas.
2016 02 11
kako dobra tema, ne dajte da zamre! uh: Uggsice iskrivljene prema unutra ili u kombinaciji s elegantnim torbama Djevojke koje na vježbanje dolaze kompletno našminkane Grupa prijateljica isto obučenih: airmaxice, uske traperice proparane i one crne krute torbe kojima dobivam u leđa u tramvaju Hunter čizme najprije sam vidjela kod svoje prijateljice- poljoprivrednice, u njima je iskapala krumpire! Traper jakna+traperice+cipele na petu one gospođaste Crni kaputi svi nalovljeni dlaka i dlačica i mucica Mucice bilo koje vrste (skidaju se žiletom!) Muškarci u prekratkim širokim trapericama, ajme, to je najgore od svega 8-)
2016 03 10
Komplet roze plisane trenirke, aufffffffff :,'( Ili pak takve s nekim animal printom </3
2016 04 04
Jako je teško definirati što je vulgarno, seljačko, to much, jer su ukusi različiti. Naglašen make up danju nije kriminal, why not ako se žena tako dobro osjeća. Ako se kombinira kuta iz NDH-a sa naočalama za ronjenje meni će to izgledat kul(osim cipela na trenirku), ali neurednost, nemar, zapuštenost su mi odbojni.
2016 04 17
1 2 ... 37 38 39 40 41 42 43