Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Moje krpice.hr uživo

Meni je ovo apsolutno savršena ideja.! Super način da se upoznamo i podružimo itd [:hihot]
2012 11 29
Da, zapravo sa svih strana nek se nađe jedna curka koja može nekako organizirati druženje nek joj još koja pomogne i supoač [:kesi] baš kuuuul [:smijesi]
2012 11 29
eeeeeeeee super ideja - nikad dosta upoznavanja i druženja [:zaljubljen]
2012 11 29
I ja sam za [:hihot]
2012 11 29
Slažem se... [:sramezljiv]
2012 11 30
Ja sam definitivno za. :D
2012 11 30
Biti če nešto od ovoga...skupljamo i dalje glasova, a sljedeči tjedan idu dogovori i realizacija..
2012 12 01
Ja sam također za... [:smijesi] Super ideja BeNice... [:smijesi] [:smijesi]
2012 12 02
ajmeeeee,ideja je preeedobra..super:)) jedno veliko za i od mene :) samo se javite kad će ta akcija :) i ja bi pomogla u realiziciji navedenog,samo nemam baš vremena :) baš bi bilo super zamijenit ili prodat ili kupit jeftino koju krpicu u ovo predbožićno vrijeme...pusaa cure moje [:smijesi] [:zaljubljen] [:poljubac]
2012 12 04
Ja bi rado da Hrvatska može meni u stan pfff [:smije] Cure moje okupiti čemo se, nešto mi djevojke predlažu da svaka da 10kn pa neki prostor da iznajmimo pa da svi dođemo..recite tu jeste za, ako ne onda u stan(s tim da znate da se selim ovaj tjedan-zato se ne javljam mojim curama što su se javile za pomoč) stan je nešto manji ali stisnit čemo se [:kesi] a onda ako ste za donirajte 5 kuna pa da kupimo sokića, mlijeka za kavu i lonac od 10 litara jer kad se skupimo tko će nakuhati te kave [:smije] ...
2012 12 05
Slazem se ovo za prostor, bilo bi lijepo da smo sve odjednom, bit ce puno robice i super cemo se druziti :) ali mislim da bi trebalo onda prvo napraviti popis koje su cure sigurno za, da vidimo dal nas ima dovoljno :)
2012 12 05
ja sam definitivno za, a sad stan ili neki prostor za iznajmiti..oboje zvuci super (iako je sad tesko nac takav nekakav prostor za iznajmit)
2012 12 06
makar sad sam se sjetila da kad su neki moji frendovi htjeli organizirati kratko jednodnevno okupljanje, neznam vise ni u koju svrhu...bili su iznajmili na jedan dan prostor mjesne zajednice nekog kvarta (nije nesto preveliko ali opet komotnije nego u stanu) mislim zvuci ko okej ideja..ako bi se netko raspitao?
2012 12 06
reci gdje je taj prostor i sve ,pa će netko nazvati :)
2012 12 06
ja taman htjela pitati - jel se održalo ovo? baš me zanima [:zaljubljen] dajte i neke fotkice poslije [:zaljubljen]
2012 12 06