Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

nekoliko ideja

Dosta dugo se koristim ovom stranicom i imam nekoliko prijedloga koji bi je možda dodatno poboljšali: - brisanje poruka, voljela bih kad bi se poruke mogle oznaciti pa zatim sve oznacene obrisati; jer osobno imam poruka starih otkad sam tu, a neda mi se brisati ih zasebno i kad obrisem jednu vrati me na prvu stranicu - dobivanje neke vrste obavijesti kad netko stavi nas predmet u omiljene - mogucnost da kad dodemo na profil nekog člana da vidimo njegove objave na forumu, da znamo što traži i slično [:smijesi]
2013 09 02
i mogućnost traženja osoba pod ˝TRAŽI'
2013 09 02
E, to, to, potpisujem sve! Definitivno bi se trebalo poduzeti nesto [:kesi] [:kesi]
2013 09 02
noela2812 - mozes tako, upises nick i izbaci ti njegove artikle :)
2013 09 02
ali ako ta osoba nema artikle, onda ju nemožeš pronaći
2013 09 02
i da kad dodemo na profil neke osobe da vidimo koje nase stvari ima pod omiljenima
2013 09 02
Slažem se definitivno! I to, ako ne postoji,da ima neki način,neka obavijest kad netko komentira temu u kojoj sudjeluješ ili si ju sama otvorila, da dobiješ obavjest, to bi bilo normalno...
2013 09 02
Bilo bi dobro i da, kada se traži neki artikl, da se ne izbacuju prodane stvari. Onda samo slinim nad onima koje su već prodane [:jezik]
2013 09 02