Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Nadmadrac - koji kupiti?

Pozdrav! Posto sam podstanar i lezajevi koje sam vidjela su bili uzasni reko da kupim vise taj nadmadrac koji cu uvjek nositi sa sobom i staviti na bilo koji kauc. E sad nisam bas upucena u to i jedini nadmadrac za koji znam je dormeo a cujem da su dosta losi sto me i ne cudi jer imaju najbolji marketing i zato im prolazi to a sigurno ima firmi puno bolje kvalitete a isti cjenovni rang. Pa me zanimaju vasa iskustva. Gdje ste kupili vase nadmadrace i kako ste zadovoljni? :)
2018 08 06
U Jysku marka Wellpur. Imam sve njihovo, jastuk, jastuk za putovanja, nadmadrac, naslon za stolac u autu. Često imaju mrak popuste, čini mi se nešto skuplje od Dormea, ali ni ja ne volim te razvikane proizvode pa sam ipak probala :D Nadmadrac sam za krevet 140x200 na akciji dobila za 500 kn, čini mi se kao dobar ulov
2018 08 06
Mi smo kupili Hitex-Vitapur Bamboo kada je bilo u Interspar trgovinama preko kupona, i prezadovoljni smo svi. I jastuk njihov mi je jedini koji mi paše. Ali sve je to individualno.
2018 08 06
> TinTina987: > U Jysku marka Wellpur. Imam sve njihovo, jastuk, jastuk za putovanja, nadmadrac, naslon za stolac u autu. Često imaju mrak popuste, čini mi se nešto skuplje od Dormea, ali ni ja ne volim te razvikane proizvode pa sam ipak probala :D > Nadmadrac sam za krevet 140x200 na akciji dobila za 500 kn, čini mi se kao dobar ulov E i meni trebaju te dimenzije i to mi se cini odlicna cijena..kazu da ovi dormeovi imaju 2cm memorijske pjene i ostalo ona obicna pjena.. Bas cu pogledati u Jysku
2018 08 06
Meni je Jysk nekako precijenjen makar imam svašta otamo ,:) Imam jastuke iz Vitapura i Dormeo nadmadrac (trenutno na popustu) i prezadovoljna sam jednim i drugim :)
2018 08 06
Vitapur, oko 700kn na snizenju 50%, vec 2 godine super i udoban.
2018 08 06
Ja sam sebi prije par dana kupila od Dormea od 7 cm, ekocell pjena i jednom riječju SAVRŠEN je 😍😍🤩🤩 nakon godina buđenja sa boli u leđima kao da sam kopala cijelu noć sada napokon mogu reci da sam se preporodila. Dobra stvar kod njih je sto mi je teta u dućanu dala nadmadrac (manjih dimenzija za jednu osobu jer je manji i lakši za transport) da ga probam par dana kući i vidim dali mi pase. Naravno da sam za njega ostavila određeni iznos kapare. I nakon par dana sam vratila taj prvi i uzela drugi da isprobam. Taj drugi je bio skuplji ali meni nikako nije pasao, mogu reci da je bio katastrofa. Na kraju sam se vratila po onaj prvi i uzela ga u odgovarajućoj dimenziji za svoj krevet i mogu vam reci da sam se PREPORODILA 😁 a imala sam jako jako skupi i novi madrac ali jednostavno mi nikako nije odgovarao. Tako da se definitivno isplati makar probati na par dana i vidjeti dali ti odgovara, ako ne jednostavno ga vratiš u dućan i daju ti kn natrag. Jer nitko ne može znati koji mu madrac/ nadmadrac odgovara dok barem 2 dana ne spava na njemu
2018 08 07
Hvala puno na savjetima, sad bar imam nesto za sta se hvatam :D a nije losa ideja niti uzeti izlozbeni kako kaze Tina, nije koristen a puno je snizen
2018 08 07
Imam Dormeo nadmadrac od 7cm citav od memoriske pjene i mogu rec da sam pogrijesila u izboru.Ako je i malo jogi ispod njega stariji sve cete osjetit , svaki feder ili slicno, ali da mojim mukama nije kraj kupila sam ga za vik, i koristim oko 3-4 mjeseca ljeti ,da vam ne pricam koliko grije ta pjena pa ja sam uvjek u znoju ,platila sam ga poprilicno i pokajala se jako.Slijeeca kupnja ce bit s probom ili nosta ...
2018 08 07
> cici1950: > Imam Dormeo nadmadrac od 7cm citav od memoriske pjene i mogu rec da sam pogrijesila u izboru.Ako je i malo jogi ispod njega stariji sve cete osjetit , svaki feder ili slicno, ali da mojim mukama nije kraj kupila sam ga za vik, i koristim oko 3-4 mjeseca ljeti ,da vam ne pricam koliko grije ta pjena pa ja sam uvjek u znoju ,platila sam ga poprilicno i pokajala se jako.Slijeeca kupnja ce bit s probom ili nosta ... I to sam isto cula, da se ne normalno znojis na tome..pa sta nebi taj nadmadrac trebao biti prozracan a ne ko najlon
2018 08 07
> Chinchilla: > > cici1950: > > Imam Dormeo nadmadrac od 7cm citav od memoriske pjene i mogu rec da sam pogrijesila u izboru.Ako je i malo jogi ispod njega stariji sve cete osjetit , svaki feder ili slicno, ali da mojim mukama nije kraj kupila sam ga za vik, i koristim oko 3-4 mjeseca ljeti ,da vam ne pricam koliko grije ta pjena pa ja sam uvjek u znoju ,platila sam ga poprilicno i pokajala se jako.Slijeeca kupnja ce bit s probom ili nosta ... > I to sam isto cula, da se ne normalno znojis na tome..pa sta nebi taj nadmadrac trebao biti prozracan a ne ko najlon Ma uzas , uopce ne dise , ja na njemu gorim ljeti.,nije toplo nego gorim od vrucine i znoja.
2018 08 07
> cici1950: > > Chinchilla: > > > cici1950: > > > Imam Dormeo nadmadrac od 7cm citav od memoriske pjene i mogu rec da sam pogrijesila u izboru.Ako je i malo jogi ispod njega stariji sve cete osjetit , svaki feder ili slicno, ali da mojim mukama nije kraj kupila sam ga za vik, i koristim oko 3-4 mjeseca ljeti ,da vam ne pricam koliko grije ta pjena pa ja sam uvjek u znoju ,platila sam ga poprilicno i pokajala se jako.Slijeeca kupnja ce bit s probom ili nosta ... > > I to sam isto cula, da se ne normalno znojis na tome..pa sta nebi taj nadmadrac trebao biti prozracan a ne ko najlon > Ma uzas , uopce ne dise , ja na njemu gorim ljeti.,nije toplo nego gorim od vrucine i znoja. Ja sam kupila sebi i suprugu njihove jastuke,s jedne strane ljetna s druge zimska...uzasno se znojimo i da bude gora stvar toliko su neudobni da imam takve bolove u vratu da ujutro imam migrene i vrti mi se.Naravno da sam ih bacila, ali sad trebam nadmadrac jer mi je krevet propao ,a ne usudim se vise bacati novce
2018 08 15