Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

kome se obratiti kad ne stigne pošiljka,poslana je obično.

kome se obratiti kad ne stigne pošiljka,poslana je obično.sama sam htjela da mi cura pošalje obično jer n isam imala nikad problema.već tjedan dana ne stiže iz zg u vž.u pitanju su cipele.molim vas cure neko iskustvo i kome ste se obratile.unaprijed hvala. i da,sigurna sam da je cura poslala,već smo uspješno poslovale a i cura je policajka [:smije]
2012 12 05
mislim da nikome jer takve pošiljke ne ostavljaju nikakav 'trag'
2012 12 05
ako je poslano obično ne možeš ništa, možeš eventualno samo čekati ako se pošiljka kojim slučajem zagubila, ali iz mog iskustva nikada ne stigne ( jednom sam ja curi poslala obično i nije stiglo, jednom je meni cura poslala obično i nije nikada stiglo, a u oba slučaja znam da je poslano sigurno). Moj prijedlog od sada samo preporučene pošiljke [:smijesi] [:smijesi] [:smijesi]
2012 12 05
hval vam curke..nije mi opće do novaca (150 kn sam platila cipice) nego mi je zbog tih cipica tolko sam ih htjela i jedva našla! [:place] [:place] [:place]
2012 12 05
gle male u šanse daa se zagubi pošiljka, nije bitno što je obično poslana, u nekim slučajevima se malo duže čeka, ja se već 100 paketa poslala obično i primila još toliko, nikada nije bilo problema, dosta se cura koristi sa tom izlikom, obično poslano pa se kao "izgubilo", pitaj cure jel sigurno poslala, i neka ti uslika račun [:smijesi]
2012 12 05
I to sto kazu da se ne dobije nikakva potvrda...ja sam vec 3 paketa poslala obicno i svaki put sam dobila papiric (potvrdu) gdje sve lijepo pise..tko je poslao,kome i kada..i cuvam ga dok cura ne javi da je stglo...prema tome,mislim da se "zagubit" ne moze...
2012 12 05
Tako je Josipa,ja isto svaki put dobijem potvrdu i bila je već slična tema na forumu gdje je mene jedna cura ismijala da to nije potvrda što ja dobijem nego obični račun,a ja svaki puta dobijem potvrdu na kojoj piše tko šalje,tko prima,težina pošiljke,poštarina..ma sve,sve..tako da isto ne vjerujem da se nešto može zagubiti...ne znam,možda se varam ali eto..
2012 12 05
ja kad šaljem peporučenu pošiljku ili paket dobijem taj pairić žuti potvrdu, a kada obično šaljem dobijem račun u piše vrijeme i cijena [:smijesi]
2012 12 05
Ma cak da je to racun,opet je potvrda kako god okrenes...jer na tom papiricu pise moja adresa, adresa primatelja,datum kada je poslano, vrijednost i tezina paketa..njihov pecat i potpis.... Vise vam ne treba za "dokaz"...
2012 12 05
ja kad pošaljem obično dobijem račun, a na računu piše samo iznos i datum kada je poslano, kao na svakom računu, a to je isto dokaz ako je poslala [:smijesi]
2012 12 05
evo sve ovo što sam ja nabrojala, meni piše svaki put kad šaljem obično.. ali što si ti rekla, i račun je dokaz, da si ti to poslala ... tako da... mislim da se ni ovi na pošti nebi htjeli dovodit u situaciju da im je posao u pitanju ili ugled ili nešto, zbog neke majice, ili cipelica ( u slučaju da oni to uzmu) tako da, moje iskreno mišljenje jest da pošiljka zapravo ne nestane, ja bi se najprije zapitala da li je cura to uopće poslala... ne vjerujte svakom cure! pitajte za savjet, jel netko već naručivao od te osobe, jel sve stiglo, pogledajte jel osoba uljudna, i sve to skupa...
2012 12 05
iako ni to nije svaki put garancija...
2012 12 05
ajme meni - cipele obavezno slati preporučeno, upravo iz tog razloga što je velika kutija za cipele /nije to ruž za usne ili krema pa da prođe nezapaženo/... cipele su uočljive u pošti.. iako je meni jedna cura prije slala iz pule u zagreb visoke starke - obično, i došle su kroz 2 dana... svašta je moguće [:tuzan] zato ja sve preporučeno šaljem, što je ziher - ziher je [:zaljubljen]
2012 12 05
ja kad šaljem obično (rijetko, ali znam slati) ne dobijem ama baš ništa, ni račun, ni bilo šta, a ako tražim račun blijedo me gledaju..više mi ništa nije jasno jer kako može od pošte do pošte biti drugačije? Srećom, nisam imala problema i sve su pošiljke stizale, samo jednom meni nije stiglo, ali je i slanje bilo upitno, vjerovatno cura nikad nije ni poslala.
2012 12 05
slažem se sa josipom [:smijesi] iako - ja ne znam gdje bi to moglo nestati [:frustriran] jer, nije to mala razglednica pa je pala "ispod pulta", to ju kutija.. sad, da li je nekome upala u oči pa je netko vidio - nije preporučeno, super, ajmo maznuti.. jer veliki je lanac ljudi koji rade u pošti oko slanja pošte, tako da ne znam tko bi mogao utvrditi da je netko maznuo.. nisu to 2-3 osobe, nego je to xy osoba u igri [:sokiran] znam za zagreb - dio gdje stižu pošiljke je ogrooooman, to je ogromna dvorana /šta već/ gdje je milijun polica sa milijun pošiljaka.... [:tuzan] i puno ljudi to sortira vamo-tamo.. možda cura nije ni poslala???
2012 12 05
1 2 3