Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

MOLIM VAS! HITNA POMOC, ZAVRSNI

U panici, očajna i u lokvi suza molim za POMOC! Jucer napisan rad, danas ga vise nema. Naime, pisala sam rad do kasno navecer i sva sretna zatvorila sve i otisla spavati. Ujutro kad sam ga htjela uglancati nisam imala šta. Otvorila sam word u kojem nema NIČEGAAAA, prazne strane. Nista se nije spremilo. A meni gori pod petama, krajnji rok za predati rad a meni ga vise nema. Ostao mi je tekst po kojem sam radila i sad bi trebala pomoc u pisanju rada. TOLIKO SAM OCAJNA I U PANICI DA CU NEKOM AKO TREBA PLATITI DA ZAJEDNICKIM SNAGAMA PROBAMO NAPISATI ISPOCETKA.
2018 09 25
Stavi i na tražim/nudim studentski posao, grupa je ogromna i puno njih i piše radove Plus ako nije pretipkavanje i ako je taj tekst koji imaš samo predložak kojeg treba elaborirati veće su šanse da nađeš nekog tko poznaje područje rada
2018 09 25
Uf, jadna, ne bih ti bila u koži :s :s :s :s O čemu je rad?
2018 09 25
Koja je tema?
2018 09 25
Curke tema je spolno prenosive bolesti u trudnoci
2018 09 26
Probajte potražiti na internetu kako vratiti komp na stanje od prije 24h/3 dana/ovisno kad vam treba. Ima načina, ako je bilo na disku može se i vratiti 😊
2018 09 26
Jeste uspjeli? Imate na forum.hr informatičke teme, jeste li pitali tamo, muž što god pita dobije pravi odgovor.. Nisam nikad ovo trebala...ko štreber uvijek sve imam na kompu i na usbu uduplano a još si radne verzije pošaljem na email za svaki slučaj :')
2018 09 26
Da li ste uspijeli vratiti rad ili našli nekoga da vam napiše? Koliko stranica trebate?
2018 09 29
> Lunass: > Da li ste uspijeli vratiti rad ili našli nekoga da vam napiše? > Koliko stranica trebate? Hvala pisala sam ponovno
2018 10 01
> sanjaurban: > Jeste uspjeli? > Imate na forum.hr informatičke teme, jeste li pitali tamo, muž što god pita dobije pravi odgovor.. > Nisam nikad ovo trebala...ko štreber uvijek sve imam na kompu i na usbu uduplano a još si radne verzije pošaljem na email za svaki slučaj :') Hvala Vam!
2018 10 01