Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Prevarantica Ana Mate Barbaric ,Josip barbaric

Ipak se radi o iznosu 420 kn,znam da se prvo pomisli sta se uopće cudim netko novi,al tako je kako je upozorenje drugima eto da ne nasjednu. Laura Poljanec zagreb Novac uplacen od tad ni glasa uredno se prijavljuje na poruke ne odgovara..
2018 12 04
Ma prasica! Krvi bih joj se napila !!!
2018 12 04
Gospođica je onlajn,baš gledam.Nemojte joj pustiti da ovako lišo prođe.Dođite do nje preko drugih ljudi,dobro je osramotite,toliko,da je bude sram i iz kuće izaći!
2018 12 04
AbiDhabi-Iz istog smo mjesta,javite se u inbox,pa vam dam dobru ideju kako joj zasoliti rep.
2018 12 04
Trazila sam uggsice nove za kupit i cura mi se javi da ih ima i da ce mi ih prodat za 700 kn, da je u Zagrebu 3.12 i da se mozemo nac za primopredaju.. nisam pristala jer sam vec dogovorila sa drugom curkom kupnju i u to mi je poslala da ih ipak ne prodaje. Nakon par dana frendica mi objavi na svom profilu neke skroz druge ugg cizme da trazi i javi joj se taj profil da ima skroz nove da ce joj prodat za 600-700 kn i normalno frendica je pita kaj je to neka dobra kopija kad prodajes za 600 kn skroz nove uggsice i ova kaze da se mogu nac za primopredaju taj isti dan i normalno da ju je frendica odbila jer cura je meni dva dana prije rekla da nije uopce u zg
2018 12 04
Jel to ista muljatorica ? 😯
2018 12 04
Još jedna njena prijevara u nizu :@
2018 12 04
> Bingo. > Promijeni ime u naslovu teme. Dodaj njoj Mate izm imena i prezimena. A onda dodaj i ime Josip, na kojeg vjerojatno glasi i ovaj tekuci rn. Ček..kaj ne može zvati Jožu da joj vrne peneze (ak je njegov račun)? Mislim da ga je neka krpičarka kontaktirala i ima njegov broj? A i u članku stoji da je prekinuo sve veze s njom? Ili su to priče za malu djecu? Joža je muž ili dečko? Ne da mi se otvarati članak..
2018 12 04
Mos mislit da nezna...treba stopirati uplatu ,svim raspoloživim sredstvima
2018 12 04
Je li moguće da joj još uvijek ovo prolazi, svako malo novi profil, svako malo prevara. Koliko je ta pokrala novaca, a i dalje joj nitko ništa ne može. Kada ćete se svi vi prevareni udružiti i poduzeti nešto, što se čeka? Zašto uplaćujete takve cifre profilima bez povratnih i ne provjeravate crnu listu, ne razumijem.
2018 12 04
Neda mi editirati.. U povratnu stavite link na ovu temu i temu novinara ili cak clanak iz jutarnjeg te njeno ime dakle Ana, a ne Laura.
2018 12 04
😂😂sta sebi umisljaju ovakve strace,da su nedodirljive .. jad jad
2018 12 04
> AbiDhabi: > Jel to ista muljatorica ? 😯 Makni ovo ime i prezime koje ti je dala iz naslova i ostavi njeno ime i ime jajana ciji je racun na koji primaju uplate. Daklem njeno ime. Pa Mate. Pa drugo prezime. I dodaj josipa i ovo drugo prezime. U naslov. I u povratnu info.
2018 12 04
Ovo vam je uzalud, nema nista od cizama, ona ih nema. Napisano vam je sto mozete uciniti, a dopisivanje sa njom nije od pomoci jer je samo zabavljate. Clanak nije dovoljno opsiran da biste shvatili psiholoski profil ove osobe- Ane, nikakva Laura ni nista drugo. Prijavite je, drukcije ne ide.
2018 12 04
Hahahha meni se predstavila kao Renata Barišić, išla sam je namjerno pitati za jaknu :')
2018 12 04
1 2 3 4 5