Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Oživimo krpice!

Pozdrav, ne znam kako vama, ali meni baš ne ide prodaja ovdje...prije su mi barem zamjene išle ali sada sam se jedva uspjela dogovoriti za jednu u dužem vremenu...čini mi se kao da je sve manje suradnji ovdje, a sve više prevara... stoga bih htjela predložiti ideju da npr. u ovoj temi krpičarka koja bude prva komentirala temu najprije pogleda moj profil te napiše mišljenje o istome odnosno neki savjet što bih trebala promijeniti (npr. previsoke cijene, staromodna odjeca, loše slike i sl. konstruktivne savjete), a ukoliko joj se nešto svidi napiše i da joj se to sviđa i kupila bi kada bi bilo jeftinije ili kada bi imala novaca za kupnju i sl. pa iduca krpicarka koja komentira napravi isto za osobu koja je komentirala iznad, iduca opet za osobu iznad, itd. Nadam se da me kužite... :') možda se iz toga stvore neke nove suradnje...i voljela bih kada bi sudjelovale osobe koje mogu prihvatiti kritiku i ne bih voljela da dodje do vrijedanja jedino pa eto...tko je za, moze poceti ;)
2018 12 16
Cijene su prihvatljive, jedino bi promijenila nacin slikanja, mozes slikati na nekom tepihu bijelom ili bijela pozadina je, drugacije stavi odjecu.. Eto, moje mišljenje 😊
2018 12 16
Kod Sweetclothes je sve kako treba, odmah vidim artikl koji prodaje na prvoj slici (jer to kod nekih nije slučaj), cijene su prihvatljive, lijepo poslikano i opisano. ;)
2018 12 16
Bravo, svaka cast za temu! Meni isto nikako ne ide :(
2018 12 16
Sanjaurban, artikli su lijepo poslikani i pregledni, cijene primjerene, ne znam gdje bih našla zamjerku jer je nema. Nadam se da će krenuti. I u nas je suša, valjda je to trenutna situacija -)
2018 12 16
Pohvaljujem temu konačno nešto dobro i pozitivno, Bila sam u vašem dućanu sve je savršeno, imate pristojne cijene sve kako treba, opis ,cijena, slike sve 5. Bravo cure .
2018 12 16
Super tema 👌 Sanjaurban dobar profil, prihvatljive cijene, jedino što bih na prvu promijenila je da vam na prvoj stranici budu artikli koji bi isli o ovo doba godine, ljetne haljine tesko da ce netko bas sada traziti. Mozda grijesim, ali eto samo toliko. LaylaM super profil; cak sam dobila i dobru ideju od vas, da neke artikle oznacim kao poklon uz kupnju, to cu i napraviti. Isto bih s prve stranice kad se dodje na profil samo maknula unazad ono sto je prodano i otislo i dala mjesta novim stvarima. Hvala za ideju 👌
2018 12 16
Ja kasnim i ne vidim sve komentare, ne znam zasto. Stela456 super profil i cijene. Mislim da cemo suradjivati 😊
2018 12 16
StefiVidic kod vas su cijene super, samo po mom misljenju bi odjecu trebalo slikati malo iz daljeg da se odmah na prvoj slici vidi sto i kako izgleda. Inace sve ostalo je super!🙂
2018 12 16
> StefiVidic: > Ja kasnim i ne vidim sve komentare, ne znam zasto. Stela456 super profil i cijene. Mislim da cemo suradjivati 😊 Bit će mi čast draga. :")
2018 12 16
Bravo za temu. StefiVidic super fotografirate odjecu i pohvale da dajete mjere na upit, cijene su prihvatljive pogotovo za markiranu odjecu
2018 12 16
Stela super cijene
2018 12 16
Gabriela super za postarinu i pohvale za dogovor oko cijene :)
2018 12 16
Mali dodatak za StefiV., ja bih slikala pred tim zidom sa tapetom i/ili kraj vaze, najprivlacnije oku su mi slike s pozadinom kao sto je u oglasu "haljina Nebo" 😉 Vise se vidi predmet a pozadina je neutralna i opet zanimljiva. Ostalo sve ok. Ana88 Dodala bih u opis stanje artikla, malo prosirila opis. A slike..pa uocljive su ove naopako u moru oglasa, ali mozda bi trebali dodati i drugu koja je uspravna u trecu sa straznjom stranom artikla. Za sve vazi, ispod 20kn za odjecu je malo, spustajte u inboxu ali ja sam i sama skepticna prema takvim artiklima mada sam se uvjerila da ne trebam biti..Mislim da vecina odustaje odmah na takvu cijenu. Ali mozda nisam u pravu ❓
2018 12 16
Hvala Vama na lijepim rijecima! > StefiVidic: > Super tema 👌 > Sanjaurban dobar profil, prihvatljive cijene, jedino što bih na prvu promijenila je da vam na prvoj stranici budu artikli koji bi isli o ovo doba godine, ljetne haljine tesko da ce netko bas sada traziti. Mozda grijesim, ali eto samo toliko. > LaylaM super profil; cak sam dobila i dobru ideju od vas, da neke artikle oznacim kao poklon uz kupnju, to cu i napraviti. Isto bih s prve stranice kad se dodje na profil samo maknula unazad ono sto je prodano i otislo i dala mjesta novim stvarima. Hvala za ideju 👌
2018 12 16
1 2 3 4 5 ... 10