Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Maderoterapija - SB!

Zanima me imate li koga za preporuciti u Sl.Brodu i cijene otprilike za 10tak tretmana? Molim da preskocimo reklamiranje prijateljica i sestricni, stvarno mi je bitno :D
2019 02 21
Što je to madoterapija... naime ja sam čula samo za mezoterapiju.... Mezoterapija je metoda koja osigurava intenzivnu hidrataciju kože, vraćajući joj elastičnost, tonus i prirodan sjaj.
2019 02 22
Maderoterapija je masaza oklagijama - navodno preucinkovita u rjesavanju celulita.
2019 02 22
A ja sam opet cula da je to nis koristi.. inace, kolegica ide u slim&fit u strossmayerovoj na masaze i prezadovoljna je pa evo, raspitajte se jos
2019 02 22
Hvala za preporuku :) Meni je i do cirkulacije, a uaput ako se rijesi celulit - super :)
2019 02 22
Prije par godina sam išla na mješavinu ručne anticelulitne masaže i limfne drenaže ... samo 10 tretmana.....Ljudi moji i žene moje, koje sam ja dobre efekte imala... ma držali ti dobri rezultati te masaže i drugo ljeto jer sam se nastavila sama (koliko sam mogla) masirati onako čvrsto i kopirati njene pokrete...i naravno vježbala sam... Razbila mi žena sav celulit s donje strane bedara i guze... ali... uvijek hebeno ali... otišla žena u mirovinu i zatvorila salon u Petrovoj ulici... Tražila sam je po cijelom Zagrebu, raspitivala se po svim kvartovskim salonima ali nitko nije znao od kud je žena (odn.nitko nije znao njenu adresu doma) ... eee kad bi mi netko ovo mogao preporučiti i naravno potvrditi rezultate išla bih do Sarajeva :) (malo sam pretjerala, ali....) ...
2019 02 22
E pa to! Problem je sto masiraju ove s jednodnevnim tecajem i nema rezultata pa ljudi gube vjeru... ja se nadam da ce nam netko dati dobar prijedlog :)
2019 02 22
Ja također trebam preporuke za Zagreb...Baš ozbiljno razmišljam o tome u zadnje vrijeme. Nisam bila nikada na ničem sličnom, i iskreno dosta mi je to novca za odvojiti za tako nešto...ali kada bi znala da je zbilja učinkovito hmm:D
2019 02 22
Cure. Ja sam evo nedavno zvala jedan salon i žena je doslovno odvojila onako pa bar pola sata samo da mi sve objasni, što i kako. Kada razgovarate s njom baš se osjeti u glasu da žena voli svoj posao. Ja sam nadobudno htjela na kavitaciju itd. Onda mi je kroz razgovor objasnila te anticelulitne masaže. Meni su problem bokovi. I rekla mi je ženska da ima cure koje su imale isti problem kao i ja i sveee su uspjele skinut. Ja još nisam bila. Planiram krenuti sljedeći tjedan. Salon vam je u Stupniku (donjem) salon Donna. Vrijedi pokušati. Cijene su super. Imaju i akcijske pakete.
2019 03 01
Salon Anastazija Slav.Brod - Basaričekova ul.
2019 03 03
> NelaDudukovic: > Cure. Ja sam evo nedavno zvala jedan salon i žena je doslovno odvojila onako pa bar pola sata samo da mi sve objasni, što i kako. Kada razgovarate s njom baš se osjeti u glasu da žena voli svoj posao. Ja sam nadobudno htjela na kavitaciju itd. Onda mi je kroz razgovor objasnila te anticelulitne masaže. Meni su problem bokovi. I rekla mi je ženska da ima cure koje su imale isti problem kao i ja i sveee su uspjele skinut. Ja još nisam bila. Planiram krenuti sljedeći tjedan. Salon vam je u Stupniku (donjem) salon Donna. Vrijedi pokušati. Cijene su super. Imaju i akcijske pakete. Je, da, zato i jesu na ponudi dana. Sigurno jer su 'super'
2019 03 05