Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Zarađivanje putem anketa

> Felis79: > Nema pravila koliko često dolaze ankete. > Na primjer, pitali ste za Talk Online Panel. Ove godine sam od njih riješila šest anketa, jednu u siječnju a ostalih pet u ožujku. Došlo ih je više, no nisam svaki put bila podobna za svaku anketu. Koliko zaradite na tim anketama?
2021 03 27
> Veratea: > Pozdrav.. Da li je to sigurno te ankete što ste dobili 100 kn i 185? Kako idu te ankate ? Jer vidim ovi jednu traže broj mobitela. Hvala na odogovru. Koliko anketa dnevno ispunite da bi dobili novce? Meni baš trebaju novci. TalkOnline za isplatu treba skupiti 2400 bodova. Meni za to treba oko godinu dana. Ove godine sam u siječnju dobila 100kn na tekući račun - a prije toga u prosincu 2019. JTN panel isto isplaćuje na tekući i na Paypal. Kod njih se dugo čeka za isplatu - ali mislim da brže ide na tekući. Najbrže skupim na Marketagentu - tamo brzo isplate ali im nekad treba i par mjeseci da upišu sve bodove. Kod njih sam lani skupila 3 isplate - svaka 10€ i sad već imam skupljenih bodova za isplatu - i čekam da mi upišu sve bodove kako bih zatražila isplatu. Ipsos je lani bio najbolji - tamo sam skupila 6 bonova (za DM) po 80kn svaki - ali ove godine nekako rijeđe šalju. Nema pravila koliko vremena treba za skupiti. Ja na svim panelima koje sam na prethodnoj stranici navela skupim minimalno 1 bon ili isplatu godišnje. Lani sam ukupno skupila oko 1500kn, a popunjavam nekih 12-ak panela...
2021 03 28
> lilarose: > > Veratea: > > Pozdrav.. Da li je to sigurno te ankete što ste dobili 100 kn i 185? Kako idu te ankate ? Jer vidim ovi jednu traže broj mobitela. Hvala na odogovru. Koliko anketa dnevno ispunite da bi dobili novce? Meni baš trebaju novci. > TalkOnline za isplatu treba skupiti 2400 bodova. Meni za to treba oko godinu dana. > Ove godine sam u siječnju dobila 100kn na tekući račun - a prije toga u prosincu 2019. > JTN panel isto isplaćuje na tekući i na Paypal. Kod njih se dugo čeka za isplatu - ali mislim da brže ide na tekući. > Najbrže skupim na Marketagentu - tamo brzo isplate ali im nekad treba i par mjeseci da upišu sve bodove. > Kod njih sam lani skupila 3 isplate - svaka 10€ i sad već imam skupljenih bodova za isplatu - i čekam da mi upišu sve bodove kako bih zatražila isplatu. > Ipsos je lani bio najbolji - tamo sam skupila 6 bonova (za DM) po 80kn svaki - ali ove godine nekako rijeđe šalju. > Nema pravila koliko vremena treba za skupiti. Ja na svim panelima koje sam na prethodnoj stranici navela skupim minimalno 1 bon ili isplatu godišnje. > Lani sam ukupno skupila oko 1500kn, a popunjavam nekih 12-ak panela... Hvala..
2021 04 01
https://wintub.com/?r=5390080 Takoder ako se jos netko zeli prijaviti, u mjesec dana zaradite oko 80USD
2021 04 15
> Paskvalina1: > https://wintub.com/?r=5390080 > Takoder ako se jos netko zeli prijaviti, u mjesec dana zaradite oko 80USD To je laž.. Molim te ne varaj ljude s time. Jer ima naivnih ljudi koji mogu nasjesti na to.. :@ :@ :@ :@ :@
2021 04 16
Pozdrav svima.. Molim ako netko zna neke dobre ankete za ispunjavati? Gdje se dobi neka novčana nagrada.. Ali, da ankete dolaze brzo. Da se ne mora čekati.
2021 04 16
Marketagent najviše anketa šalje - ali treba se prijaviti i svaki dan na stranicu, jer neke ankete niti ne šalju na mail Isplaćuju na Paypal https://panel.marketagent.com/Register/Account/NewRegistration/hr-HR?RefUID=365439 Ako ste zainteresirani i za ostale (opisala sam ih na prethodnim stranicama ove teme - javite mi se porukom ;) )
2021 04 18
Pozdrav, također šaljem pozivnice za ankete ako netko želi. Trenutno popunjavam Ipsos Ja znam Talk online panel Jnt panel Impove Daedalus Medina Marketagent. DataDiggers Brain aktive Peekator Hendal hrnation Gfk panel kućanstva ( skeniranje kupovina) Tgm panel. Ako želite poveznicu, napišite mi svoj mali u inbox.😊
2021 04 20
Iz agencije za skeniranje kupovine su opet imali proljetno nagradno darivanje. Jeste li što dobili?
2021 04 23
> iskrica83: > Iz agencije za skeniranje kupovine su opet imali proljetno nagradno darivanje. Jeste li što dobili? Ne, nisam nikad ništa. A i šanse su male. Od 200 i nešto tisuća nagraduju samo 40 :|
2021 04 27
Sakupila sam dovoljno bodova i za Improveonline i Ipsos,čekam poklon bonove :) Čekam da prikupim bodove na ovome pa da vidim kako funkcionira isplata https://paidviewpoint.com/?r=75gr0w
2021 05 03
Daedalus ankete: https://www.daedalusonline.eu/raf_hr/index.php?id=768492 Odnedavno isplaćuju na tekući račun. :) Marketagent najviše anketa šalje - ali treba se prijaviti i svaki dan na stranicu, jer neke ankete niti ne šalju na mail https://panel.marketagent.com/Register/Account/NewRegistration/hr-HR?RefUID=365439 Isplaćuju na Paypal.
2021 06 07
Pozdrav .. da li vam se dogodilo da vam marketagent ne upiše bodove? Radila sam anketu i ništa. Imam još dosta bodova ne upisano. Ali radila sam anketu uopče nisu predbilježili bodove..
2021 07 07
> Agustina: > Pozdrav .. da li vam se dogodilo da vam marketagent ne upiše bodove? Radila sam anketu i ništa. Imam još dosta bodova ne upisano. Ali radila sam anketu uopče nisu predbilježili bodove.. Kliknite u svom profilu na "Account statement". Tamo Vam je popis anketa koje ste ispunjavali. Ako je pored ankete kvačica, bodovi su pripisani, a ako je sat pored ankete, ti bodovi nisu još pridodani na račun. Nema pravila koliko se čeka na takve bodove. Ukoliko uopće anketa nije na popisu, onda im pišite.
2021 07 10
Marketagent većinu bodova ne upiše odmah nakon što se ispuni anketa - nego ostanu neupisani (vidi se po onoj sivoj boji, umjesto crne)... Ali na kraju ipak upišu sve bodove. Evo ja još čekam bodove za ankete ispunjene u travnju... tj. čekam da ih upišu, kako bih zatražila još jednu isplatu... sad su bile 2 u relativno kratkom vremenu: 8.4. i 7.6.i - dakle po nekoj procjeni - može se skupiti 10€ svaka dva mjeseca. I još nešto: probajte se svaki dan logirati, jer neke ankete su na stranici, a ne dođu na mail. Dobro, većina je onih koje na kraju ne možemo ispuniti jer ne odgovaramo profilu - ali uvijek se nađe anketa koja se može ispuniti. ;)
2021 07 10
1 2 ... 6 7 8 9 10 11 12 ... 13