Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Zasto brisete povratne?

Vec mi se nekoliko puta dogodilo da mi nestaju povratne Zadnja je obrisana jucer i to 1 godinu nakon suradnje u cemu je poanta ostavljanja povratih,ako ih obrisete nakon nekog vremena Necu korisnicu pitati zasto je obrisala povratnu,jer ocito redom brise,ostavila je samo 4 povratne I ja sam upravo obrisala svoju Iskljucivo brisem neuzvracene povratne,ne vidim razlog brisanja povratne ako je suradnja bila dobra Bez obzira dali je proslo par dana ili par godina od suradnje
2019 04 22
Nisam se još susrela s tim problemom. Kod mene su sve na broju (zasad :) ) Ja isto brišem samo ako mi nije uzvraćena. Ali možda neka korisnica bude blokirana ili više ne želi koristiti krpice, tko zna razloge. Sto krpičarki, sto ćudi :)
2019 04 22
Ja do sad nisam, ali od nedavno sam odlučila počet brisat neuzvraćene povratne. A s ovakvom pričom se isto nisam još susrela. Barem mislim da nisam 😅
2019 04 22
Prije ni ja nisam to primjecivala,ali sad primjetim,jer zapamtim koliko imam nije da bas imam nepregledan broj suradnji pa da ne zapazim a sve te korisnice i dalje prodaju na krpicama,a sta im znaci to brisanje stvarno ne znam trenutno sam pregledavala povratne i nasla jos 2 neuzvracene pa sam i to obrisala jer ako je njima tesko uzvratit povratnu,meni nije problem obrisati ali mi je glupo da netko nakon nekog vremena obrise povratnu
2019 04 22
Meni neke s kojima sam surađivala, a ne slažu se s mišljenjem mojim na forumu, brišu povratnu🤣
2019 04 22
A kako znas tko ti je izbrisao povratnu?
2019 04 22
Meni ni jedna nije nestala, ali u zadnje vrijeme rijetko koja korisnica uopće ostavi povratnu. Ni ne jave da su paket primile i je li sve ok. Ništa. Do nedavno sam znala pitati je li paket preuzet, no više ne. Nakon nekog, optimalnog vremena, obrišem oglas i vozi dalje. O onima koje pošalju upit bez osnovne kulture tipa: pozdrav, hvala, molim ...bolje da ne pišem. Svaki drugi upit je takav. Ili još bolje- zamjena?, a lijepo mi na sto mjesta na profilu piše da nisam za mijenjanje. Užasna nekultura vlada na ovoj stranici i to mi je fascinantno. Članica sam mnogih, što naših, što stranih foruma i to po petnaestak + godina i ni na jednom mi se nikada nije dogodilo kao ovdje da doživim toliku nekulturu pa čak i bezobrazluke. Ne znam kako bih to sebi objasnila.
2019 04 22
Ja kad primim paket napisem povratnu i ne javim paket je stigao jer mi se ne da. Da nesto ne stima javila bi se. Ovako mi je bezveze ikaj pisat tipa stiglo pusice srceka sretna sam i bla bla. Ako sam ostavila pozitivnu povratnu sa opisom ne znam zakaj bi ista pisala u inbox. Meni su gori oni koji prime uplatu id mene odmah nakon dogovora i onda cekaju da im upisem ocjenu pa tek onda oni meni. Mislim ako sam ti poslala novac ja sam svoj dio ispostovala.
2019 04 22
> Chinchilla: > A kako znas tko ti je izbrisao povratnu? Kako nebi znala ,kad sam ih sve pregledala Svima s kojima sam surađivala sam ostavila povratnu prije nekih 2 mj sam brisala neuzvracene povratne,bilo ih je 45 nakon toga tko god mi nije uzvratio povratnu,svoju sam obrisala osim toga nemam toliko suradnji da ne mogu pratiti tko mi ostavi a tko ne povratnu A sto kaze Tanci14 toliko bezobrazluka i nekulture ima ovdje,dosta njih ne zna ni zapocet razgovor,a ni zavrsiti Ne trazim da mi se tepa mila i draga,niti to volim,ali neki nivo kulture bi ipak trebao postojat Ili ja mozda previse trazim
2019 04 22
> kkorina: > Meni su gori oni koji prime uplatu id mene odmah nakon dogovora i onda cekaju da im upisem ocjenu pa tek onda oni meni. Mislim ako sam ti poslala novac ja sam svoj dio ispostovala. Zato što suradnja nije gotova u tom trenutku, već kad kupac primi paket. Bilo je slučajeva da kupac primi paket pa izvodi bijesne gliste jer mu se artikl ipak ne sviđa, pa uništi artikl pokušajem da ga prilagodi sebi, pa okrivi prodavačicu da je poslala strgano. Meni se na sreću još nije dogodilo, ali bilo je slučajeva koji su se povlačila po forumu.
2019 04 22
> RocknRoll: > > kkorina: > > Meni su gori oni koji prime uplatu id mene odmah nakon dogovora i onda cekaju da im upisem ocjenu pa tek onda oni meni. Mislim ako sam ti poslala novac ja sam svoj dio ispostovala. > Zato što suradnja nije gotova u tom trenutku, već kad kupac primi paket. Bilo je slučajeva da kupac primi paket pa izvodi bijesne gliste jer mu se artikl ipak ne sviđa, pa uništi artikl pokušajem da ga prilagodi sebi, pa okrivi prodavačicu da je poslala strgano. > Meni se na sreću još nije dogodilo, ali bilo je slučajeva koji su se povlačila po forumu. I to, ali što nije normalno javiti da sam primila uplatu, zahvaliti se i iza toga javiti da je poslano i koji je broj pošiljke? I onda je isto tako normalno, kulturno i očekivano da se i kupac javi da je primio paket i da je sve ok te da ocijeni suradnju? Sve to je pet minuta posla pa i manje za svaku stranu. Meni je nepojmljivo ne javiti se da sam primila uplatu ili paket. I zahvaliti se. To su osnove kulturnog ophođenja.
2019 04 22
> Tanči14: > > RocknRoll: > > > kkorina: > > > Meni su gori oni koji prime uplatu id mene odmah nakon dogovora i onda cekaju da im upisem ocjenu pa tek onda oni meni. Mislim ako sam ti poslala novac ja sam svoj dio ispostovala. > > Zato što suradnja nije gotova u tom trenutku, već kad kupac primi paket. Bilo je slučajeva da kupac primi paket pa izvodi bijesne gliste jer mu se artikl ipak ne sviđa, pa uništi artikl pokušajem da ga prilagodi sebi, pa okrivi prodavačicu da je poslala strgano. > > Meni se na sreću još nije dogodilo, ali bilo je slučajeva koji su se povlačila po forumu. > I to, ali što nije normalno javiti da sam primila uplatu, zahvaliti se i iza toga javiti da je poslano i koji je broj pošiljke? > I onda je isto tako normalno, kulturno i očekivano da se i kupac javi da je primio paket i da je sve ok te da ocijeni suradnju? > Sve to je pet minuta posla pa i manje za svaku stranu. > Meni je nepojmljivo ne javiti se da sam primila uplatu ili paket. I zahvaliti se. > To su osnove kulturnog ophođenja. Slazem se u potpunosti...👍
2019 04 22
Ja sam o brisala samo jednu povratnu, kupila sam rukotvorinu sad nedavno. Platila odmah, cura mi poslikala stvar, nakon dva dana se javlja da joj uplata nije sjela. Pošaljem joj potvrdu banke, šalje paket i kaže da će ići provjeriti u svoju banku gdje su novci. Stvar dolazi, ostavljam joj povratnu, javljam da je stiglo i pitam ju da li su joj sjeli novci. Muk... Nakon par dana joj opet šaljem poruku jer eto brinem gdje je završila lova. Opet ni a ni be od nje, a prijavljuje se redovito. Povratnu sam onda obrisala, mislim si ako joj kultura ne nalaže da se javi, onda joj niti ne treba moja povratna.
2019 04 22
> kozmetika88: > > Chinchilla: > > A kako znas tko ti je izbrisao povratnu? > Kako nebi znala ,kad sam ih sve pregledala > Svima s kojima sam surađivala sam ostavila povratnu > prije nekih 2 mj sam brisala neuzvracene povratne,bilo ih je 45 > nakon toga tko god mi nije uzvratio povratnu,svoju sam obrisala > osim toga nemam toliko suradnji da ne mogu pratiti tko mi ostavi a tko ne povratnu > A sto kaze Tanci14 toliko bezobrazluka i nekulture ima ovdje,dosta njih ne zna ni zapocet razgovor,a ni zavrsiti > Ne trazim da mi se tepa mila i draga,niti to volim,ali neki nivo kulture bi ipak trebao postojat > Ili ja mozda previse trazim Aha mislila sam da ovako nekako mozes vidjeti. Lako je tako pregledati kad nemas puno povratnih al vec 100 je tesko sve pregledati tko ti je obrisao ako nije bas medu nedavnim suradnjama
2019 04 22
Meni se isto čini da je u pitanju ovo šta je IvanaHercegovac napisala, da pročitaju komentare na Forumu, pa im se baš i ne svide ,:)
2019 04 22
1 2 3