Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Rukotvorine /

Kreativke pomoć/slikanje na staklu

Znaci ovako-htjela bih nacrtati nesto na glatkoj staklenoj povrsini (ne bi se trebalo prozirati, nego jace boje da budu) a iskreno nemam pojma s cim-imaju li neki flomasteri za crtanje po staklu za pocetnike? nesto sto ne iziskuje puno znanja i preveliku vjestinu i gdje to nabaviti? Hvala
2019 04 23
Postoje za kupiti posebne boje za staklo, mogu se kupiti u nekakvim art shopovima ili hobi trgovinama a moguće da ih ima i u milleru ali može se slikati i običnim akrilom (akril je gumenast pa ostaje na glatkoj površini,ne skida se nakon sušenja)
2019 04 23
Ja sam slikala sa uljanim bojama na staklu i super je, za akril ne znam kako je nakon susenja ali definitivno je jeftiniji nego uljane boje
2019 04 23
Hvala vam na savjetima, pokusala sam i s flomasterima za staklo i s uljanom i s akrilnom bojom, ide ali moram se jos ustositi. Mozda mi najbolje ide s akrilnim, flomaster se prozire, uljane moram razrijediti pa nisam bas tako spretna a s akrilom ide fino, jos cu danas kupit i bas neku boju za staklo pa da vidim kako ce ici a onda polako krenit s izradom zamisljenog☺
2019 04 25
Acryl se na staklu s vremenom ljušti, a pogotovo ako dođe u dodir s vodom, radije otiđite u neki art shop i kupite boje za staklo, koje su transparentne, ali možete staviti više slojeva, i perive su.
2019 04 25
> vedranapv: > Acryl se na staklu s vremenom ljušti, a pogotovo ako dođe u dodir s vodom, > radije otiđite u neki art shop i kupite boje za staklo, koje su transparentne, > ali možete staviti više slojeva, i perive su. Ma jooj rado ali kod nas postoji samo jedna knjizara i u njoj gotovo nista hobby programa, par osnovnih boja i to je to 😖 vidjet cu preko interneta pa pokusat narucit ili cu njih pitat jel mogu nabavit. I hvala za savjet s acrylom, onda bolje da odustanem od te ideje ako ce se oljustiti.
2019 04 25