Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Preprodaja tudih stvari na ebayu

Jao zene, pojest ce vas ta gorcina...tolko ste nadrndane i cangrizave da mi je zao ljudi u vasoj okolini Ovoj curi svaka cast...i bas mi je cudno sto postoje ljudi kojima je zanimacija u zivotu traziti fejk profile ljudi koji su na krpicama,, mislim da to oduzme podosta vremena..mozda bi bilo vrijeme za neki novi hobi, mozda trcanje, citanje, joga, al moze i ebay :DD Kao prvo,ovaj profil na ebayu ima 76 povratnih kao prodavač, znaci nije bas 400. Public se jedino vidi da je neku roznu krpu na kojoj piše gucci prodala za 105 dolara hahahah...pa kraljica..i osoba koja je kupila je napisala da je odusevljena. moze li bolje i zasto mislite da cura ne radi? mozda radi dva posla, mozda studira, mozda radi i studira, mozda ima nezaposlene roditelje, a mozda samo voli pare ova koja je pokrenula temu je sigurno preljuta jer prodaje za 220 kuna, a ocito se moze za 220 dolara...i ja bi bila Zasto bi radila zalihu odjece bezveze? nitko nije napisao da je prodala nesto osteceno..svi artikli se salju njoj pa onda ona salje dalje. Vjerujem da u meduvremenu otvori vrecicu. Ako joj dode nesto osteceno, fejk, uprljano ili slicno, na ebayu postoji jedna magicna opcija koja se zove Refund..tako da bilo kome moze vratit novce, ako i proda prije nego joj dode njoj ProdajaOdjece se cini kao opustena, bezbrizna osoba s kojom je ugodno provodit vrijeme, a ne da sikće na svakog ko prode i govori kaj ne valja btw. recenica da je netko zatucan nije uvreda, nego cinjenica...i iz njenih dugometraznih komentara jedino uspijete izvuć to, da je rekla da je tolerantna, al onda mozda ipak nije ..ZENA JE PITALA TKO JE OSTECEN???? nema odgovora na to??? btw..zara izrabljuje ljude u bangladesu i vijetnamu za par centi po danu..zakaj vam to ne smeta pa da prestanete tam kupovat??? nego je problem kaj neko ko ima para kupuje sranja s ebaya
2019 05 07
> ivy4862: > Dajte povratne s ebaya, ako nikog nije zajebala, ja ne vidin problem, cura se snasla i sta sad. Nije u redu krasti slike, ali da je kog zajebala, valjda bi je ebay vec prokuzio. Bome je snalazljiva, al da je prevarantica, nije. Nitko vas ne tjera da kupite od nje, uostalom, ona kupuje od vas, a nitko vas niti ne tjera da joj prodate ak necete. Evo ak cura cita, ja joj ponudim koji markirani komad pa da podjelimo zaradu ako proda, jer ja nisan sposobna to prodati ovdje a da ne dam dzabe, niti sam objavila jer nema smisla.. a nisam ni upucena u ebay Bez brige žmukleri i grebatori iliti "snalažljivke" ne surađuju ni s kim, rade samo za sebe i svoju korist, a ne da bi dijelili još po pola 😂 a kad se to kojim slučajem i dogodi onda je to najčešće na silu ili iz prijeke potrebe kako bi se održali...
2019 05 07
cekaaam jos cipelitzu, ne znam kak je jos nema, inace je loncu poklopac na svakoj temu koju otvorim
2019 05 07
> IvanaHt91: Afroditas......eto ne treba tražiti fejk profile sami dođu i otkriju se 😂 a jedino tko je ovdje utrošio najviše energije u pisanje je baš prodajaodjeće i da baš djeluje friendly, a tema za obrnut koliko oš od abortusa, lezbi, politike, ma milina za provesti popodne uz engleski čaj.... Zara izrabljuje, pa zašto ne bi i ostali? Zara globalno, afroditas lokalno....
2019 05 07
joooooj pa zeno bozja, jos uvijek nisi odgovorila koga je ostetila..mislim stvarno, izgleda kao da nemas dobar odgovor i ako sam te sad prosvijetlila da zara izrabljuje, hoces prestat kupovat tamo ili znas samo komentirat neku kontru, tek tolko na napises (mislim pitala sam i kak to da ti izrabljivanje ljudi ne smeta, a ne za globalnu i lokalnu raspodjelu) a niti afroditas izrabljuje ikoga, al ono, kud bi dosli da se smislena komunikacija provodi daj citaj, nemoj samo lupat
2019 05 07
IvanaHT9, mišljenje o tome što je zatucanost u ovom slučaju je više nego subjektivno. Ali ako ga ti uzimaš kao činjenicu, idemo tvojom logikom - znači, neću te uvrijediti ako kažem kako si glupa, nebitna, fejk i smaraš, jer je to činjenica... *trebamismajlićkojiturpijanoktiće*
2019 05 07
> IvanaHt91: > joooooj pa zeno bozja, jos uvijek nisi odgovorila koga je ostetila..mislim stvarno, izgleda kao da nemas dobar odgovor > i ako sam te sad prosvijetlila da zara izrabljuje, hoces prestat kupovat tamo ili znas samo komentirat neku kontru, tek tolko na napises (mislim pitala sam i kak to da ti izrabljivanje ljudi ne smeta, a ne za globalnu i lokalnu raspodjelu) a niti afroditas izrabljuje ikoga, al ono, kud bi dosli da se smislena komunikacija provodi > daj citaj, nemoj samo lupat Kako znaš gdje tko kupuje? Opet neke swarovski kugle u pitanju? 😯 ili gatanje iz graha, a možda i iz engleskog čaja, dok se ti i frendica PO nađete pa gađate kupovne navike svih ogorčenih baba ovdje?
2019 05 07
> IvanaHt91: > Jao zene, pojest ce vas ta gorcina...tolko ste nadrndane i cangrizave da mi je zao ljudi u vasoj okolini > Ovoj curi svaka cast...i bas mi je cudno sto postoje ljudi kojima je zanimacija u zivotu traziti fejk profile ljudi koji su na krpicama,, mislim da to oduzme podosta vremena..mozda bi bilo vrijeme za neki novi hobi, mozda trcanje, citanje, joga, al moze i ebay :DD > Kao prvo,ovaj profil na ebayu ima 76 povratnih kao prodavač, znaci nije bas 400. Public se jedino vidi da je neku roznu krpu na kojoj piše gucci prodala za 105 dolara hahahah...pa kraljica..i osoba koja je kupila je napisala da je odusevljena. moze li bolje > i zasto mislite da cura ne radi? mozda radi dva posla, mozda studira, mozda radi i studira, mozda ima nezaposlene roditelje, a mozda samo voli pare > ova koja je pokrenula temu je sigurno preljuta jer prodaje za 220 kuna, a ocito se moze za 220 dolara...i ja bi bila > Zasto bi radila zalihu odjece bezveze? nitko nije napisao da je prodala nesto osteceno..svi artikli se salju njoj pa onda ona salje dalje. Vjerujem da u meduvremenu otvori vrecicu. > Ako joj dode nesto osteceno, fejk, uprljano ili slicno, na ebayu postoji jedna magicna opcija koja se zove Refund..tako da bilo kome moze vratit novce, ako i proda prije nego joj dode njoj > ProdajaOdjece se cini kao opustena, bezbrizna osoba s kojom je ugodno provodit vrijeme, a ne da sikće na svakog ko prode i govori kaj ne valja > btw. recenica da je netko zatucan nije uvreda, nego cinjenica...i iz njenih dugometraznih komentara jedino uspijete izvuć to, da je rekla da je tolerantna, al onda mozda ipak nije ..ZENA JE PITALA TKO JE OSTECEN???? nema odgovora na to??? > btw..zara izrabljuje ljude u bangladesu i vijetnamu za par centi po danu..zakaj vam to ne smeta pa da prestanete tam kupovat??? nego je problem kaj neko ko ima para kupuje sranja s ebaya Pozdrav ProdajaOdjece 👋 Bolje bi bilo da nades neki novi hobi trcanje, citanje....nego otvaranje fejk profila.
2019 05 07
> IvanaHt91: > cekaaam jos cipelitzu, ne znam kak je jos nema, inace je loncu poklopac na svakoj temu koju otvorim Pozamasan broj tema i suradnji imas.
2019 05 07
pa onda si i ti glupa i nebitna, a kolko smaras da ne pisem.. jer zasto bi nekom odredivala sta smije radit, ako neciji postupci ni jednu mrvu nemaju veze s tobom niti te imaju utjecaj na tebe na bilo koji nacin i dalje nisi odgovorila.......................... a ovo nabrajanje graha i caja ne treba spominjat, cini se da odavno nisi cula da netko zeli provest vrijeme s tobom pa ispoljavas mrznju :D
2019 05 07
Znaci ProdajaOdjece je javno i obetovno komentirala i iznijela svoje misljenje... po kojoj logici bi sad isla radit drugi profil da komentira isto??
2019 05 07
> IvanaHt91: > pa onda si i ti glupa i nebitna, a kolko smaras da ne pisem.. jer zasto bi nekom odredivala sta smije radit, ako neciji postupci ni jednu mrvu nemaju veze s tobom niti te imaju utjecaj na tebe na bilo koji nacin > i dalje nisi odgovorila.......................... > a ovo nabrajanje graha i caja ne treba spominjat, cini se da odavno nisi cula da netko zeli provest vrijeme s tobom pa ispoljavas mrznju :D Kriste Kralju😹
2019 05 07
Zato smo beskrajno zahvalne nebesima što ti provodiš vrijeme s nama. Evo, čak nismo ljubomorne na Cipelicu koja ti je tiha patnja, pa je s neskrivenom čežnjom dozivaš jer tratiš svoje dragocjeno vrijeme i na nas. Dalje ću te ignorirati, jer osobe koje ne razumiju ironiju i iskazivanje različitog stava nazivaju mržnjom, nisu vrijedne daljnje komunikacije. Idem raditi nešto pametnije i korisnije od diskusije s tobom, a to je čak i ne raditi ništa. I tebi ugodna noć, i lijepi trolovski snovi
2019 05 07
> IvanaHt91: > pa onda si i ti glupa i nebitna, a kolko smaras da ne pisem.. jer zasto bi nekom odredivala sta smije radit, ako neciji postupci ni jednu mrvu nemaju veze s tobom niti te imaju utjecaj na tebe na bilo koji nacin > i dalje nisi odgovorila.......................... > a ovo nabrajanje graha i caja ne treba spominjat, cini se da odavno nisi cula da netko zeli provest vrijeme s tobom pa ispoljavas mrznju :D Mržnja...teška riječ, jel te to muči mila, budući se moraš skrivati iza fejk profila, dok na pravom si ne možeš dozvoliti tu privilegiju pa onda i frustracija, kužim...da vidiš kako je to teško kad je sve tako fejkasto, kad nemaš robu koju prodaješ, kad kradeš tuđe slike, zarađuješ na krive načine, dvostruke transakcije, žicanje po inboxima, da nije lako...vidiš za razliku od poslovanja kad je sve transparentno, nema razloga za skrivanjem, fejkanjem, frustracijama, mržnjom....
2019 05 07
> IvanaHt91: > joooooj pa zeno bozja, jos uvijek nisi odgovorila koga je ostetila..mislim stvarno, izgleda kao da nemas dobar odgovor > i ako sam te sad prosvijetlila da zara izrabljuje, hoces prestat kupovat tamo ili znas samo komentirat neku kontru, tek tolko na napises (mislim pitala sam i kak to da ti izrabljivanje ljudi ne smeta, a ne za globalnu i lokalnu raspodjelu) a niti afroditas izrabljuje ikoga, al ono, kud bi dosli da se smislena komunikacija provodi > daj citaj, nemoj samo lupat To što nekoga 'možda' nije oštetila novčano, ne znači da to što radi nije nikoga oštetilo. 1. Koristila je tuđe slike s druge platforme bez privole autora tih slika ili te platforme. Samim time to je šteta originalnoj autorici slika. 2. Prodavala je artikle koje nema u svojem vlasništvu niti posjedu, samim time svaki opis takvog artikla je lažan i ima u cilju obamnuti potencijalnog kupca. 3. To je vrsta preprodaje, bez obzira što se radi o polovnoj odjeći - i prodaja polovne odjeće ima svoju granicu. ( u suprotnom SH shopovi ne bi izadavali račune) Radi li se ovdje o lopovu? Ne, ali definitivno se radi o muljatorici. Suludo mi je čitati o "snalažljivosti" te osobe i opravdavati istu, a s druge strane pljucati muljatore koji su eto imali priliku zamagliti neki veći iznos ili svotu. Modus operandi je vrlo sličan. I na kraju krajeva, vi koje opravdavate ovakav način snalaženja ćete ga opravdavati do onog trenutka kad vi ne budete s druge strane i vama ne bude ta ista prodala nešto na takav način. Onda ćete ovdje pisati, to garantiram.
2019 05 07
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 12