Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Oprez, crna lista br 399!

Pozdrav Uplatila sam nekaj u petak, danas je nedljelja, cura se ne javlja na moje poruke da mi kaze da li je poslala paket Da li je vrijeme za alarm? Kaj da radim? Ivana
2019 06 09
> lola1304: > Pozdrav > Uplatila sam nekaj u petak, danas je nedljelja, cura se ne javlja na moje poruke da mi kaze da li je poslala paket > Da li je vrijeme za alarm? > Kaj da radim? > Ivana Ja bih pričekala do ponedjeljka.
2019 06 09
Šta napravit s onima koji se jave sve dogovorimo dobiju br za uplatu i nema ih par dana pa se jave da su odustali
2019 06 10
Pozdrav, ne znam je li prava tema u koju pisem. Kupila sam kozmetički kofer na njuskalu od osobe Ivana Jerković, iz Šibenika. Na to ime sam uplatila. Ona skida tuđe oglase s krpica i stavlja tamo, to sam tek danas shvatila. Ako na krpicama bude uplata na to ime pripazite se. Također molim ako je netko prevaren od iste osobe da mi se javi :)
2019 06 14
Objavite te podatke. Otvorite temu s njenim imenom i prezimenom u naslovu pa kad ju bude guglao budući poslodavac ili muž, iskočit će im da je kradljivica :-) Izguglajte telefon i zovite ju doma, roditelje, familiju. Potražite frendove na Fejsu i svima napišite poruku činme se bavi. Ne odustajte dok ne dobijete svoje novce nazad.
2019 06 27
Vidim da ste i Vi baš kao i HELGICA jucer, obrisali negativnu. HELGICA je i temu obrisala. Zato jer je dobila novce, a druge ko šiša. Tako i Vi. Brišete negativnu pa ćete za koji dan tu doći kukati ili netko drugi koji će isto biti prevaren. Brišete i postove pa ova tema izgleda raskupusano. Ok, nema veze. Ja više ne sudjelujem u temama o prijevari jer se ne isplati pomagati. Sretno svima.
2019 06 27
> Tanči14: > Vidim da ste i Vi baš kao i HELGICA jucer, obrisali negativnu. > HELGICA je i temu obrisala. > Zato jer je dobila novce, a druge ko šiša. > Tako i Vi. > Brišete negativnu pa ćete za koji dan tu doći kukati ili netko drugi koji će isto biti prevaren. > Ok, nema veze. > Ja više ne sudjelujem u temama o prijevari jer se ne isplati pomagati. > Sretno svima. Baš tako.Ja kada sam otvorila temu i nakon 3 tjedna dobila artikl uz pomoć cura na forumu nisam obrisala temu niti negativnu koju sam prije već ostavila.Samo sam nadodala da je artikl ipak stigao ali je negativna ostala kao upozorenje drugima.Ovako je žalosno da neki gledaju samo svoju guzicu i nije ih briga za druge.To me uvjek smeta.
2019 06 27
Hitni gotovinski krediti! ! ! Zajam je 100% zajamcen Za one koji žele hitan kredit nudim vam povoljnu kamatnu stopu od 3%. Vi ste odbijeni od mnogih banaka? Trebate li hitno financiranje za konsolidaciju duga? Ili vam je potrebno financiranje za vašu tvrtku po zapisu. Dakle, mi smo najbolje rješenje za vaše potrebe. Nudimo zajmove zainteresiranim klijentima bez kazne. Ako ste zainteresirani, kontaktirajte nas što prije i bit cete ispunjeni radošcu. Mail: [email protected] Nazovite + Whatsapp: +33 7 56 81 46 01
2019 07 09
Kako prijavit uopće curu koja nakon uplate nije poslala tenisice imam poruke kao dokaz, evo prošlo je već 8 dana i jel se ne može ništa ucinit povodom povrata novca? > Admin2nd: > Bok svima, > Zadnja dva tjedna broj 399 inzistira da se obrišu svi podatci zbog gdpra itd, a sumnjam da je to samo priprema za novi pohod. Još je imala obraza reći da što ju prevarene nisu prijavile policiji. > Molim budite oprezne i ne dozvolite si biti prevarene!
2019 07 12
> Kristina9: > Kako prijavit uopće curu koja nakon uplate nije poslala tenisice imam poruke kao dokaz, evo prošlo je već 8 dana i jel se ne može ništa ucinit povodom povrata novca? > Admin2nd: > > Bok svima, > > Zadnja dva tjedna broj 399 inzistira da se obrišu svi podatci zbog gdpra itd, a sumnjam da je to samo priprema za novi pohod. Još je imala obraza reći da što ju prevarene nisu prijavile policiji. > > Molim budite oprezne i ne dozvolite si biti prevarene! Otvorite posebnu temu sa linkom na profil korisnice i opišite situaciju sa screenshot-ovima razgovora
2019 07 12
Pozz gdje ja mogu prijaviti na crnu listu gdicu Katarinu Kovic gdje se to ide peije 21 dan sam uplatila novce za torbicu i ne salje nista kao bolesna je poslat ce i poslije vise ni odgovora ni novaca a vidim da je redovno login na krpicama...Nikad dosad nisam imala problema sa kupnjom proizvoda sve je bilo fer i korektno??
2019 07 14
da li na crnu listu i idu cure koje preprodaju robu? Javila sam se adminu ali nisam dobila nikakav odgovor.... ima jedna koja ima otvorenu instagram stranicu gdje sve sto prodaje naziva novim i originalnim, a ovdje te iste stvari prodaje i pise da ih je kupila pa joj ne odgovaraju ili ih je dobila za poklon... sto s takvim lazljivicama koje krpice koriste samo za trgovinu?
2019 07 15
> Vlatkaaaaa: > Pozz gdje ja mogu prijaviti na crnu listu gdicu Katarinu Kovic gdje se to ide peije 21 dan sam uplatila novce za torbicu i ne salje nista kao bolesna je poslat ce i poslije vise ni odgovora ni novaca a vidim da je redovno login na krpicama...Nikad dosad nisam imala problema sa kupnjom proizvoda sve je bilo fer i korektno?? Opet ja nema odgovora kome da se obratim??Znaci niti novaca niti paketa trazila sam da mi da potvrdu o slanju posiljke nista od toga jos kaze kako sam ohola da ce mi vratit novce da je paket na putu ....Znaci kupim ne dobim paket 25 dana bila je tesko bolesna nije mi m9gla odgovprit na poruku a stalno je 2 3 puta dnevno ulogirana i meni ostavi negativnu ocjenu misli da je to dno dna i kako se sad moze izbrisati negativna jer nije u redu da ostanem bez icega i sa losom ocjenom prvom jako sam ljuta i razocarana...lp
2019 07 17
Vlatkaaaaa otvorite novu temu , stavite link profila i ime i prezime osobe kojoj ste uplatili. Barem to za pocetak. Posaljite adminki u inbox link profila i opis sto se dogodilo, screenove razgovora da se vidi sto i kad. I ostalima se moze s tom osobom dogoditi isto sto i vama, a ne znamo tko je.. Edit. Sad vidim, ova sto vam je ostavila osvetnicku negativnu. To ce vam obrisati, samo sve objasnite adminki.
2019 07 17
Hej, kako da nađem crnu listu korisnika?
2019 07 21
1 2 3 4 5 6 ... 7