Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Zdravlje /

Lijekovi /

Upala grla - lijek

pij med zamucen u limunovom soku.. pomaze puno
2013 09 23
e da, tko je sklon upalama inače - homeopatija takve stvari rješava dugotrajno, konstitucijski. sama remedija nije skupa, nekih 50 kn u Homeolabu na Dugom Dolu, a ako se uzme točan lijek, sigurno pomaže.
2013 09 23
dzumbir...odrezat si jedan kolutic i cuclat ga kao pastile...kad izgubi okus samo mrvicu zagristi i nastavi tdalje cuclat...i tako..koliko ti se god da...ja otkrila ovaj lijek za grlo proslu zimu...odusevljenanaaaa
2013 09 23
Bilyana tek sad vidim da si pisala, čuj hvala bogu da nemaš! [:smijesi] Nisam baš stručnjak, ali imala sam jedan duži period stalno angine i teške upale na grlu tako da sam prošla sve moguće ljekove, uvijek ako me zaboli provjeravam pa ako vidim tako nešto trčim doktoru, ako nema pričekam malo. Čujem danas baš i od drugih da ih hvata temperatura, slabost, grlo, kašalj, pa je možda i neka virozica zavladala... Samo se ti nakljukaj C vitamina, čaja, meda, propolisa i drugih domaćih stvari, ne može odmoći. Brz oporavak želim, pozz! ;)
2013 09 24
ja recimo nisam sklona upalama uopće, jako rijetko mi se tako nešto desi. i ja mislim da je viroza jer sam i ja čula za par slučajeva, samo se nisam nadala baš takvoj grlobolji. [:ljut] danas sam potrošila sve pastile i popila hrpu čaja a sutra idem po propolis pa ćemo vidjet oće bit bolje ili ću ipak doktoru. i hvala! [:zaljubljen]
2013 09 24
1 2 3