Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Njuškalo.hr

Prodajete li odjeću i obuću na njuškalu? Kakva su iskustva? Plaćaju li se oglasi? Svaki savjet dobrodošao :))
2019 07 27
Nekada davno super mi je išlo na Njuškalu - imala sam preko 300 uspješnih suradnji,ali čini mi se da su ta vremena prošla. Tako da sad prodajem samo ovdje.
2019 07 27
Ja prodajem, bolje je nego ovdje, brža suradnja, manje pregovaranja.
2019 07 30
> MiniMini: > Ja prodajem, bolje je nego ovdje, brža suradnja, manje pregovaranja. ista stvar....ovdje se dosta vremena gubi na natezanje i dogovaranje - tamo sve riješim u sat-dva :)
2019 07 31
Meni na Njuškalu najbolje ide obuća, jakne, skafanderi i igračke. Imala sam više puta suradnje sa starijim osobama, uglavnom bakama koje su kupovale za unuke i događalo se da ne znaju da na cijenu ide poštarina pa je to dobro u startu naglasiti ili ukalkulirati u cijenu.
2019 08 06
Meni ne ide nikako tamo 😪
2019 08 07
i samo da kažem da Njuškalo ima zgodnu aplikaciju pa je vrlo lako komunicirati sa kupcima :) nešto što bi i MK trebale možda razmisliti ;) uglavnom, ja Njuškalo toplo preporučam...treba biti strpljiv, ali ako sam ovdje imala preko 100 prodaja, tamo sam barem dvostruko toliko :D
2019 08 08