Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Dati podatke ili ne?

Najprije lijep pozdrav, e ovako. Ne znam uopce sto da napravim. Prije nekoliko dana mi se javio kupac na njuškalu u poruci da je zainteresiran za kupnju mojih kolica i daje mi svoj mali da se preko njega cujemo i dogovorimo detalje. Ne pita nista o artiklu kojeg prodajem nego trazi podatke da mi uplati na racun novac i vidim da prevodi preko Googla, jer spominje neki "biciklom" i tak jos par nebuloza... Ja mu podatke nisam dala jer se i dalje nećkam. U međuvremenu skuzim da je na njuškalu blokiran, ali sada me trazi slike kolica i pocinje pisat na engleskom. Nista nisam odgovorila jer slutim da je neka muljaza po srijedi 100%.... Jel ima neko da mu se desilo ista slicno? Pretpostavljam da je neki muljator, ali sta moze sa mojim brojem kartice? Dali ista moze? Oprostite sto je sve ovako broda-zdola ali nezz kako bih drugačije objasnila... Izbacio me iz takta, jer barem jednom na dan trazi slike i podatke da moze odmah uplatit... Da mu se bas toliko sviđaju kolica.... Sumnjam...
2019 08 27
Ne javljajte se....
2019 08 27
Isti takvi se javljaju i na Krpicama. Ne odgovarajte nego ignorirajte. Ne znam što i koliko može s tuđim podacima, ali bolje da ih nema ako mu/joj namjere nisu časne, zar ne?
2019 08 27
Ne
2019 08 27
Ne ne...ignorirajte takve poruke di vam nudi email da se javite to je prevara ....
2019 08 27
> dianadianari: > Ne ne...ignorirajte takve poruke di vam nudi email da se javite to je prevara .... Bas tako,ne reagiram na takve poruke,samo ih obrisem takve osobe kupci nisu sigurno,samo prevaranti
2019 08 27
Prevara. Ne odgovarajte!
2019 08 27
Hvala, Vam. Onda cu i dalje samo ignorirati. Jel ga na mailu mogu blokirati da mi vise nemoze slati poruke?
2019 08 27
Jest,moze se blokirati mail/ posiljatelj za razliku od krpica. Bajbaj muljator 😁
2019 08 28