Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Automobili, motocikli, bicikli /

Električni romobil

Curke, ima li neka od vas romobil? Ako da, molim da podijelite iskustva. Koji model imate, kako vas služi, koliko ste ga platile?... Hvala :)
2019 09 16
Vidim nitko vam ne piše, svi razmatraju nestale fotke. Primjećujem jako puno romobila na biciklističkoj stazi, puno više nego prije. Još se povećao broj dostavljača biciklista tako da je sad na stazi pravi krkljanac. ...
2019 09 17
Moje iskustvo: imam ga od 5.mj. i nisam požalila niti dana. Sva ljetna vrućina u tramvaju i autu ispari kad se voziš na romobilu, nema problema s parkiranjem, ma divota! Kupila sam torbicu koja se montira napred pa mogu unutra i ubaciti neke stvari. Jedino kaj je minus su naši trotoari- koma koma, svako malo neka rupa, uleknuće, grba, krpani asfalt, rinzol koji nije dovoljno spušten, a gume su mu jako osjetljive. I ljudi hodaju ko ribe u akvariju, ide ravno a onda odluči skrenuti ili preći lijevije-desnije, tak da to manevriranje ovisi kolko si vidovita :') Naravno po centru se ni ne voziš brzo. Preporučam svakako !
2019 09 17
Ja sam oldfešn tip i vozim romobil na guranje o:) I to po RIjeci, koja se sastoji isključico od uzbrdica i nizbrdica.
2019 09 17
Hvala cure :) PetiElement, na sreću do mog posla je relativno oke pločnik i širok pa mislim da bi mi bilo lakše. Hvala ti, ohrabrilo me ovo da kupim! Koji imaš? Gita svaka čast stvarno!
2019 09 17
Cure, jeste proučavale pravila i propise za vožnju? Iz ovog teksta ispada da je električni romobil bliži dječjoj igrački nego električnom biciklu. https://www.bug.hr/propisi/gdje-se-smije-voziti-elektricni-romobil-mora-li-se-imati-zastitna-oprema-evo-10523
2019 09 18
Ja imam već skoro šest mjeseci i odličan je🤗
2019 10 24
Xiaomi m365, the best! Imam ga vise od god dana. Prije toga sam imala Meanit 65, sranje zesce. Raspao se za 2mj, otpao mi kotac i strgala sam se na brzini od 30km na sat
2020 03 17
cure koje imaju romobil, gdje ste ga kupile? i jel se isplati kupiti rabljeni ili je pametnije kupiti novi? ja bih ovaj https://www.nabava.net/romobili/xiaomi-elektricni-romobil-m365-cijena-bijeli-crni-88211251 jel 2 ii pol k okej cijena za njega? čini m ise bolja opcija od bicikla, a za novi bicikl trenutno nemam :(
2020 10 30