Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Obavijest - naknada uslugama!

> Admin2nd: > > Tanči14: > > Sad će tek nastati kaos i raspad sistema. > Bojim se prebacivanja datuma promocija. To bude 100% tako. I onda će krenuti teme po forumu tipa: kupila sam promociju za petak 15.10., a nema je. (naravno da je nema kad je prebačeno na prvi sljedeći slobodni termin, a to je za tri mjeseca)
2019 09 23
U slučaju da ste izgubile slike i nemate ih nigdje spremljene, probajte guglati naziv artikla ili nešto specifično iz oglasa. Iako slike više nisu u oglasu, google ih prikazuje u slikama.
2019 09 24
Imam i ja pitanje, ne o slikama već o pretrazi. Naime pretraga ne radi odnosno radi očajno. Prije sam na lapu mogla izabrati ODJEĆA pa pod-kategorija npr HALJINE i onda gledam.... Sada i na lapu radi ko na mobitelu mogu tražiti samo odjeća, nema pod-kategorije, veličine i sve ono što mi treba kada tražim. Zaista sam razočarana. Npr odjeća-temastki kostimi ili odijela i kostimi, ništa ne mogu Stavim kostimi u tražilicu i dobijem - kupaće kostime uglavnom, ne mogu odabrati 200 artikala po stranici pa bih morala bezbroj stranica okrenuti da eventualno nađem nešto što želim....... Ima li nade da se ovo sredi? Unaprijed zahvaljujem na odgovoru
2019 10 01
Kupila sam uslugu, posebi artikli, 3 kn..Ne mogu ju aktivirati...Može pomoć..Hvala !
2019 10 02
Molim vas admine odgovor. Da li je meni artikl 22. i 23. 10. sada aktiviran ili ja još trebam nešto potvrditi... Hvala !
2019 10 04
evo jedna pohvala od mene-vidim da ste unaprijedili brzinu kojom upit s Krpica dođe na mail. Prije se čekalo satima, pa i danima, a sad stiže gotovo istovremeno ili u razmaku od nekoliko minuta:)
2019 10 04
Lijepo je malo hvaliti i na krpicama, veseli..
2019 10 04
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/09f5f28fe66b872763f7f0e1656b91b2.jpg)
2019 11 26
Pozdrav, Zasto vam vec mjesecima ne rade "moje usluge" za odjecu...nemoze se uopce odrediti datum.Vec sam vam pisala na temu toga ali ste rekli da ce se brzo rijesiti,sto nije...Znaci ja nikako nemogu exponirati svoju odjecubsamo obucu i ostalo.A plate se usluge.To nije fer.Kada mislite to popraviti?? Hvala Lp
2020 11 28
1 2 3 4 5