Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Perilica+sušilica

Molim preporuku perilice susilice 2 u 1. Znam da su bolji odvojeni uredaji, ali nemam mjesta. Ako je netko zadovoljan sa svojom (ne guzva previse, ves ne smrdi, ne kvari se), molim da mi napise model. Hvala.🙏😊
2019 09 29
Pozz, Samsung eco bubble, moji imaju i odlično pere (mada osobno smatram da to ovisi i o vodi i prašku/deterdzentu) te ima mogućnost samopranja što radi savršeno i ne trebate ništa dodatno,ostane savršeno cista. Gužva ovisno o centrifugi, može se staviti na 0/400/800/1200/1400 okretaja ako se ne varam, na 1400 izadje ne previše izgužvano a skoro suho. Ima nekoliko vrsta pranja te na svakom mogućnost smanjenja/povećanja temperature i okretaja tako da imate dosta mogućnosti. Meni je to savršena stvar kad ne želim uništavati robu centrifugom i visokim temperaturama već osvježiti. Pri tom izgleda mocno dok radi jer ima plavo svjetlo i crno staklo na bubnju te se sama po završetku isključi potpuno svirajući jednu zgodnu melodijicu :P Po meni zaista lijepa, moderna i kvalitetna stvar. Tiha je, ne lupa ni na najvišem broju obrtaja ako je punija, rekla bih ugodna za slušanje. Sušenje... onako, dobro na visokim temperaturama za sušenje posteljine, ručnika , i tako.. pamuka.. Ostalo nisam puno puta isprobala, ali mi je znalo ostati pomalo negdje mokro, tad sam širila dodatno na sat ili dva kako bi se osušilo potpuno. Jednu vestu XL je mojoj greškom pretvorila u vestu za bebu, ali mojom greškom :) Radi prečesto, pod tim mislim barem 3puta tjedno, i nikad problema, javi sama kad se treba oprati i držimo se toga. Sve skupa kad zbrojim i oduzmem odlična za 2u 1! Poznanica ima sušilicu (mislim Gorenje) i kvarila se 2puta tijekom trajanja jamstva. Ja imam samo perilicu, stariji tip ali je prala puno manje puta od navedene samsung ali također sa dosta funkcija, ne pere ni približno tako dobro. Vrata joj se unazad godinu otvaraju sama a stoji ravno..Često je perem sodom i octom, svako malo ima neki miris.. Uopće nisam zadovoljna njom. Eto, ja bih preporučila Samsung.
2019 09 30
Ja cu vam samo reci Candy NE NIKAKO!!Stara je sest mj .i vec ima problem sa pocetkom pranja.Negdje gubi kontakt na vratima.Kad se sjetim da moram zvati majstora muka mi je.Inace sam primorana kupovati njihove perilice zbog malog prostora(mora biti uska) i oni jedini imaju uske perilice susilice na nasem trzistu.U konacnici sam uzasno nezadovoljna njihovim perilicama -susilicama.Ovo je druga po redu....
2019 10 01
Hvaaaala vam puno na komentarima. Jos cu malo prosurfati po forumima. 👩‍💻🤪😊
2019 10 03
> Natalija77: > Ja cu vam samo reci Candy NE NIKAKO!!Stara je sest mj .i vec ima problem sa pocetkom pranja.Negdje gubi kontakt na vratima.Kad se sjetim da moram zvati majstora muka mi je.Inace sam primorana kupovati njihove perilice zbog malog prostora(mora biti uska) i oni jedini imaju uske perilice susilice na nasem trzistu.U konacnici sam uzasno nezadovoljna njihovim perilicama -susilicama.Ovo je druga po redu.... Zanimljivo, prijatelj mi ima Candy perilicu/susilicu oko deset godina, niti jedan jedini kvar, i legendarno lijepo mirise. 😅 Sad i ja trebam kupovati i razmisljam da kupim isto Candy bas zbog njega.... x-)
2019 10 27
Pozdrav! Ima li netko iskustva sa SLIM kombiniranom perilicom/sušilicom? I ako ima koju bi preporučili? Lp
2022 10 03