Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Zašto je nestala tema o silovateljima iz Zadra?

> Tanči14: > A što reći na onog crkvenjaka koji je silovao svoje pse? > Danima ih je držao bez hrane i vode da bi ih mogao silovati i mučiti. > Poslije bi im za nagradu dao jesti. > Smeće jedno. > Ženkicu je razvalio silovanjem. > Uginula je mukama. > Mužjak je bolje prošao. > Živ je u Dumovcu. > I to smeće ljudsko već dvije godine izbjegava suđenje. > Čak je tražio da suđenje bude u tajnosti. > Ova diiivna država mu to omogućuje. > Pa kaj?!? To su “samo” psi. > Sutra će biti neko dijete ili djeca. > Što onda? Užaas!!!!!Monstrum!!Ne znam kad će napokon netko od tih nazovi intelektualnih snobova povezati nešto toliko logično da od mučenja životinja do mučenja ljudi stoji samo tanka paukova nit i samo je pitanje vremena kad će se preći na zanimljivije žrtve :(((( Grozno je da takvi psihopati hodaju društvom slobodni i uzdignuta čela i samo vrebaju kao predatori novu perverznu zabavu..Da, samo da ne bude to nečije dijete!!!
2019 10 17
> gitadevi: > Za one koji ne znaju , ime monstruma o kojem Tanči govori je Ivor Ivanišević, član ekumenskog vijeća HBK. A ovo je još apsurdnije i nevjerovatnije! Baš tako, tome bi trebalo dati da malo iskusi svoje 'zabave'... :@ :@ :@
2019 10 17
> Brdosuza: > Iskreno..nervira me što u svakom članku pišu "mlađi punoljetnici". Kao da to umanjuje monstruoznost njihovog čina ili nešto slično.. > Upravo to što su tako mladi, je jos strašnije..što li im tek u budućnosti može pasti na "pamet"? > Također me nervira što im zakon štiti identitet. Slažem se.. Razumijem zakon i zaštitu identiteta ali ako su bili sa 16,17 ili 18 godina sposobni silovati djevojčicu onda su bome sposobni da ih razapnu javno i da čuče u pritvoru. Na kraju će policijsku zaštitu dobiti sudac kojeg isto treba razapet, čovječe neka se brane sa slobode a svi žive u istom selu. :s
2019 10 17
> maumau: > > Brdosuza: > > Iskreno..nervira me što u svakom članku pišu "mlađi punoljetnici". Kao da to umanjuje monstruoznost njihovog čina ili nešto slično.. > > Upravo to što su tako mladi, je jos strašnije..što li im tek u budućnosti može pasti na "pamet"? > > Također me nervira što im zakon štiti identitet. > Slažem se.. Razumijem zakon i zaštitu identiteta ali ako su bili sa 16,17 ili 18 godina sposobni silovati djevojčicu onda su bome sposobni da ih razapnu javno i da čuče u pritvoru. Na kraju će policijsku zaštitu dobiti sudac kojeg isto treba razapet, čovječe neka se brane sa slobode a svi žive u istom selu. :s Apsolutno potpisujem!!!!! :s
2019 10 17
Policijski inspektor je kum jednog od osumnjičenih, sudac je nečiji kućni prijatelj, a jedan je sin ravnateljice javne ustanove na tom području....dok se za jednog navodi da već ima podeblji policijski dosje...koji uključuje krađe i ostalo... Štitimo ih!! 👏👏 I suca treba strpati u ćuzu. Naravno, jadni dečki imaju audio i videozapise svojih junačkih djela. Pljuc
2019 10 17
> Brdosuza: > Policijski inspektor je kum jednog od osumnjičenih, sudac je nečiji kućni prijatelj, a jedan je sin ravnateljice javne ustanove na tom području....dok se za jednog navodi da već ima podeblji policijski dosje...koji uključuje krađe i ostalo... > Štitimo ih!! 👏👏 > I suca treba strpati u ćuzu. > Naravno, jadni dečki imaju audio i videozapise svojih junačkih djela. Pljuc Naravno da je zaštićeno snobovsko dijete bez imalo empatije za druge ,mamin sin naučio ili tatin da što zaželi to i dobije milom ili silom,jer su ga roditelji sigurno koliko čujem i prije naučili da zakon za njega ne postoji,..e sad mozgaju svi njegovi štićenici u mjestu pod kojim člankom da stave optužnicu da dobije sigurno pravednu kaznu,mogu samo napisati imam kćer tih godina , kao i žrtva ,i ne smijem napisati kako bi im ja sudila⬇️
2019 10 17
izopaceno drustvo, davno sam prestala pratiti medije ali neke stvari je nemoguce ignorirati, lika pritvore zbog majice na travu, a ovo govno je na slobodi, sudjenje mu se odgadja tri godine zbog stresa a samo zato jer je uz svecenicku halju, fuuj. A ovo sto se dogadja u mom gradu i okolici je dno dna, radila sam na sudu, svega se nagledala ali ovaj grad vise ne prepoznajem...
2019 10 17
i da zlostavljaci zivotinja su buduci silovatelji, drkaci itd..pokazalo se u praksi vise puta.. .cura nekidan prijavi osobu koja je izbacila psa iz auta i policajac joj cinicno kaze da se ne petlja da ne bi polomila nogu, koji k..... znaci odobrava se teroriziranje zivotinje, cemu se onda cudimo..borba s vjetrenjacama..zakon sile nista drugo nazalost
2019 10 17
Naša pravna država radi ka sat...za određene. I opet se pokazalo dok "običan" puk ne skoči..nema iz ničeg ništa. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/e02e0b4b58340290bc26055aec5b2ee1.jpg)
2019 10 17
Cure, izađimo sve na prosvjed u subotu - Pravda za djevojčice. U Zagrebu u 10 na Tomislavcu ako se ne varam, u RIjeci u 11 na Kontu, za druge gradove ne znam jesu li se organizirali.
2019 10 17
Nemrem jer ga organizira HNS. Barem kod nas.
2019 10 17
U Zagrebu Solidarna zaklada za ljudska prava, Ženska soba i Spasime, u Rijeci Građanke i građani RIjeke.
2019 10 17
> LeSock: > Nemrem jer ga organizira HNS. Barem kod nas. Gdje kod vas?
2019 10 17
> gitadevi: > > LeSock: > > Nemrem jer ga organizira HNS. Barem kod nas. > Gdje kod vas? "Ženska inicijativa HNS KZŽ podržati će prosvjed "Pravda za djevojčice" u subotu 19. listopada. Pridružite nam se u 10 sati na Zivtovom trgu u Zaboku."
2019 10 18
Cula sam na tv da se organizira, ali moram provjeriti di sve tocno ima..
2019 10 18