Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Zašto je nestala tema o silovateljima iz Zadra?

> LeSock: > > gitadevi: > > > LeSock: > > > Nemrem jer ga organizira HNS. Barem kod nas. > > Gdje kod vas? > "Ženska inicijativa HNS KZŽ podržati će prosvjed "Pravda za djevojčice" u subotu 19. listopada. > Pridružite nam se u 10 sati na Zivtovom trgu u Zaboku." Ne organizira ga, nego podržava. DOlaskom sudjelujete u prosvjedu za Pravdu za djevojčice, ne podržavate ni podržavatelja, ni organizatora.
2019 10 18
> Brdosuza: > Cula sam na tv da se organizira, ali moram provjeriti di sve tocno ima.. Biti će i u Splitu.
2019 10 18
Obavezno idem s obitelji.
2019 10 18
> gitadevi: > > LeSock: > > > gitadevi: > > > > LeSock: > > > > Nemrem jer ga organizira HNS. Barem kod nas. > > > Gdje kod vas? > > "Ženska inicijativa HNS KZŽ podržati će prosvjed "Pravda za djevojčice" u subotu 19. listopada. > > Pridružite nam se u 10 sati na Zivtovom trgu u Zaboku." > Ne organizira ga, nego podržava. DOlaskom sudjelujete u prosvjedu za Pravdu za djevojčice, ne podržavate ni podržavatelja, ni organizatora. Domaćin - ženska inicijativa HNS KZŽ. Organizira politika, not my cup of tea. Zagreb mi se sutra ne uklapa u planove nažalost. Najgore od svega je što parazitiraju u vladi i mogli su (da su htjeli) i inzistirati na tome da se sudstvo konačno dovede do razine da je neovisno od politike, transparentno i ujednačeni u cijeloj državi. I nadasve učinkovito.
2019 10 18
U Splitu je u subotu, 19.10 u 10 sati ispred Županijskog suda
2019 10 19
Prosvjed je bio svugdje dobro organiziran i a odaziv odličan. Kad je već razlog prosvjedovanja bio toliko grozan, ponosna sam na sve one koji su se odazvali, otrgnuli se kaučevima, lijenosti, subotnjem zasluženom odmoru i ostalim tricama koje su ih mogle spriječiti.
2019 10 20
1 2 3