Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Selidba...iskustva

Pozdrav drage krpičarke! 😗 Naslov sve govori, ali mene zanima kako je selidba utjecala na vas, vasu obitelj, djecu, školu, posao... Da li ste prolazili stresno razdoblje...ili ste sve mirno prošle? Kako ste se osjećale u novom domu...i da li žalite zbog nečeg? Dosta pitanja...ima ih još..ali eto, ako ste voljne podijeliti vase iskustvo, bila bih zahvalna.
2019 10 31
selim dosta svako malo, uskoro opet idem vanka, ovaj put na duže razdoblje x-) x-) i jedino mi je žao što se za to nisam odlučila i ranije.... smanjili smo količinu stvari pa je sada i cijeli proces dosta pojednostavljen... svaka promjena je srtesna ali isto tako ona nas nauči nešto novo...bez promjene nema razvoja :") bilo da seliš ili si tek preselila - sretno
2019 10 31
Ja sam se prvi put selila kad sam upisala faks i moram priznat da sam jedva cekala da odem od kuce (iako su nam bili dobri odnosi). Pa nakon faksa selidba zbog posla, od tad svake godine novi stan. Navikla sam, ali vise nemam volje pakirat stvari, ali nije mi nikad bilo stresno, niti odlazak od doma jer sam uvijek htjela neku samostalnost. Ali mi se cini da cu ubrzo morat van hrvatske trazit posao pa sam anksiozna samo od te pomisli, novi grad, novo sve
2019 10 31
Hvala ormaricu 😘 U procesu selidbe sam...i kroz par dana bi trebalo biti sve realizirano. Inace sam osoba koja sve novo u zivotu prihvaca objerucke i sa odusevljenjem...i ovo sam dugo cekala, aliiiii.... Uhvatio me stres i ne mogu ga se otarasiti, sto pitanja u glavi, svašta nešto...užas.. Inače nisam takva, ali eto, ocito smo nepredvidivi sami sebi. I ja tebi zelim punno srece 💖
2019 10 31
> Brdosuza: > Hvala ormaricu 😘 > U procesu selidbe sam...i kroz par dana bi trebalo biti sve realizirano. Inace sam osoba koja sve novo u zivotu prihvaca objerucke i sa odusevljenjem...i ovo sam dugo cekala, aliiiii.... > Uhvatio me stres i ne mogu ga se otarasiti, sto pitanja u glavi, svašta nešto...užas.. > Inače nisam takva, ali eto, ocito smo nepredvidivi sami sebi. > I ja tebi zelim punno srece 💖 Drzi bocu crnjaka otpakiranu i negdje nadohvat! Za stres!
2019 10 31
> Brdosuza: > Hvala ormaricu 😘 > U procesu selidbe sam...i kroz par dana bi trebalo biti sve realizirano. Inace sam osoba koja sve novo u zivotu prihvaca objerucke i sa odusevljenjem...i ovo sam dugo cekala, aliiiii.... > Uhvatio me stres i ne mogu ga se otarasiti, sto pitanja u glavi, svašta nešto...užas.. > Inače nisam takva, ali eto, ocito smo nepredvidivi sami sebi. > I ja tebi zelim punno srece 💖 ma to je normalno, vjerujem da ćeš preispitati svaku donešenu odluku ako nešto ne bude onako kako si zamislila...ali sve je to škola...ako ne budeš zadovoljna ideš dalje :) najbolja izjava koju sam čula prije godinu dana (i koja me zapravo potaknula na preseljenje) je: "Ako nisi zadovoljan i ne sviđa ti se tu - preseli se! Pa nisi stablo da moraš biti na jednom mjestu" ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/91a11b6d51f9fbf8fed9687409fb455b.jpg)
2019 10 31
> cipelitza: > > Brdosuza: > > Hvala ormaricu 😘 > > U procesu selidbe sam...i kroz par dana bi trebalo biti sve realizirano. Inace sam osoba koja sve novo u zivotu prihvaca objerucke i sa odusevljenjem...i ovo sam dugo cekala, aliiiii.... > > Uhvatio me stres i ne mogu ga se otarasiti, sto pitanja u glavi, svašta nešto...užas.. > > Inače nisam takva, ali eto, ocito smo nepredvidivi sami sebi. > > I ja tebi zelim punno srece 💖 > Drzi bocu crnjaka otpakiranu i negdje nadohvat! Za stres! E znaš da imaš pravo! 👏👏 U svemu ovom se najjednostavnijeg lijeka nisam ni sjetila!😂🔫🔫
2019 10 31
E ormariću divim ti se😘
2019 10 31
> Brdosuza: > > cipelitza: > > Drzi bocu crnjaka otpakiranu i negdje nadohvat! Za stres! > E znaš da imaš pravo! 👏👏 > U svemu ovom se najjednostavnijeg lijeka nisam ni sjetila!😂🔫🔫 iskusnjara ; *
2019 10 31
Opravdano je biti uznemiren. Selidba je na svim ljestvicama među top 5 stresnih situacija, uz bok smrti bližnjega, braku i razvodu. Tak da... Ne trebaš paničariti zbog paničarenja, ono je skroz normalno. Par puta sam se selila, najčešće u kombinaciji s drugim stresovima. Najgora mi je bila selidba na Staru godinu u nezavršeno adaptirani stan bez kuhinje i spavaće sobe i činjenica da me život u vrećicama čeka još barem dva tjedna. Mom okp karakteru je to bilo izvan granica zamislivog, ali se i to uspješno moglo riješiti receptom poput Cipkinog.
2019 10 31
ma dosta mi hrvatske idemo vanka - sreća prati hrabre hahahaha a ovo što cipi kaže :') nema tog stresa da se ne može dobro proslaviti ;)
2019 10 31
Selila sam se puno puta no seljenje mi ne predstavlja nikakav stres. Mislim da bi mi puno veći stres bio promjena posla. Seljenje doživljavam kao prenošenje stvari i dobru motivaciju da se riješim suvišnog. Previše si zaokupljen kartonima i slaganjem, čišćenjem i organizacijom stvari u novom prostoru pa nemaš vremena streskavati.....
2019 10 31
Cipe :') 👍 Hvala vam cure puno...bas mi znaci sto dijelite svoja iskustva i osjecaje tu na temi.❤️ Malo mi je lakse...a ova hrpa stvari me ubi..koliko god toga se rjesim, cini mi se da se uvijek nekako stvori duplo svega 🔫🔫
2019 10 31
Sve je to normalno. Osim navedenog gore imaj na umu svuda ima zlocestih ljudi, ali i jako dobrih koji ce pomoci i razvedriti ti dan, i svako mjesto ima lose i dobre strane. Nista nije savrseno ;) Pohvaljujem hrabrost, za mene je to pozitivan iskorak, dozivljavam to kao prosirenje vidika i pomicanje granica; smireno i s puno pozitive bude bilo sve 5 :)
2019 10 31
Sonja90 bas ti hvala na podršci❤️❤️ Strefilo me bas..nisam se ovom nadala, ali imam vas 💖 Čim ovo završi bome cu tocno po Cipinu receptu...i to cu pripremit cilo naoruzanje. Jedva cekam 😂
2019 10 31
1 2