Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Gdje još prodavati?

Cure, gdje još prodajete stvari osim na mojim krpicama?
2019 11 06
Preko Instagrama, iako je u zadnje vrijeme baš navala takvih profila
2019 11 06
FB marketplace i njuškalo...čak mi tako ode više stvari nego oovdje..
2019 11 06
> kucni_bog: > Preko Instagrama, iako je u zadnje vrijeme baš navala takvih profila Koji insta profil npr? Ja nista ne nalazim :D
2019 11 06
Ja prodajem na marketplace-u i napravila sam prodajni profil na fb i okej ide :D iako vise bude zamjena nego prodaje
2019 11 06
> ElmaMujadic: > Ja prodajem na marketplace-u i napravila sam prodajni profil na fb i okej ide :D > iako vise bude zamjena nego prodaje Upravo sam primjetila prelijepe salonke kod vas, no mislim da nije u redu da ih prodajete za 280 kuna, kad su nove 150 kn. http://www.shoebox.hr/index.php?route=product/product&path=0&product_id=1873
2019 11 06
meni je odlican bio letgo, zao mi je sta toga vise nema 😭😭 sad njuskalo i ovdje 😄
2019 11 06
I meni je odličan bio Let go. Njuškalo mi je isto dobar.
2019 11 06
> Minnie_me: > > ElmaMujadic: > > Ja prodajem na marketplace-u i napravila sam prodajni profil na fb i okej ide :D > > iako vise bude zamjena nego prodaje > Upravo sam primjetila prelijepe salonke kod vas, no mislim da nije u redu da ih prodajete za 280 kuna, kad su nove 150 kn. > http://www.shoebox.hr/index.php?route=product/product&path=0&product_id=1873 Kada tako dobro primjećujete onda ste mogli primjetiti i cijenu na kutiji. :D
2019 11 06
> ElmaMujadic: > > Minnie_me: > > > ElmaMujadic: > > > Ja prodajem na marketplace-u i napravila sam prodajni profil na fb i okej ide :D > > > iako vise bude zamjena nego prodaje > > Upravo sam primjetila prelijepe salonke kod vas, no mislim da nije u redu da ih prodajete za 280 kuna, kad su nove 150 kn. > > http://www.shoebox.hr/index.php?route=product/product&path=0&product_id=1873 > Kada tako dobro primjećujete onda ste mogli primjetiti i cijenu na kutiji. :D Primjetila sam naravno, to je stara cijena. Znam, jer sam i sama narucivala od njih na snizenju i cijena na kutiji nije prekrizena. 😊
2019 11 06
> Minnie_me: > > ElmaMujadic: > > > Minnie_me: > > > > ElmaMujadic: > > > > Ja prodajem na marketplace-u i napravila sam prodajni profil na fb i okej ide :D > > > > iako vise bude zamjena nego prodaje > > > Upravo sam primjetila prelijepe salonke kod vas, no mislim da nije u redu da ih prodajete za 280 kuna, kad su nove 150 kn. > > > http://www.shoebox.hr/index.php?route=product/product&path=0&product_id=1873 > > Kada tako dobro primjećujete onda ste mogli primjetiti i cijenu na kutiji. :D > Primjetila sam naravno, to je stara cijena. Znam, jer sam i sama narucivala od njih na snizenju i cijena na kutiji nije prekrizena. 😊 Ti znaš koliko sam ja platila :D Idi bavi se svojim životom
2019 11 06
Nova sam na mojim krpicama 🤗 Zapravo stara, imala sam profil prije nekoliko godina ako sam zaboravila lozinku. Primjetila sam da se dosta prodaje po fb stranicama na aukcijama, pa mozete tamo pokusati 🤗
2019 11 06
Stranica koja se zove aukcije.hr, u zadnjih 7 dana sam zaradila preko 2000 kn. Napravila sam veliku čistku doma i stavila skoro 150 predmeta na prodaju, ali sve sam ih stavila od početne cijene 1 kn, neopterećena time koliku će krajnju cijenu predmeti postići, negdje sam ''izgubila'', negdje dobila iznenađujuće visoku cijenu. Napomenut ću samo da se na toj stranici plaća provizija za prodane predmete i evo odmah dati svoj primjer da na iznos od preko 2000 kn zarade trebam platiti oko 200 kn provizije. Provizija se može platiti unaprijed (uplatom na virtualni novčanik) ili nakon što prodate predmete, odnosno nakon što dobijete uplate od kupaca. Nadam se da sam pomogla ovime. :)
2019 11 07
> ProdajaEmily: > Stranica koja se zove aukcije.hr, u zadnjih 7 dana sam zaradila preko 2000 kn. Napravila sam veliku čistku doma i stavila skoro 150 predmeta na prodaju, ali sve sam ih stavila od početne cijene 1 kn, neopterećena time koliku će krajnju cijenu predmeti postići, negdje sam ''izgubila'', negdje dobila iznenađujuće visoku cijenu. Napomenut ću samo da se na toj stranici plaća provizija za prodane predmete i evo odmah dati svoj primjer da na iznos od preko 2000 kn zarade trebam platiti oko 200 kn provizije. Provizija se može platiti unaprijed (uplatom na virtualni novčanik) ili nakon što prodate predmete, odnosno nakon što dobijete uplate od kupaca. Nadam se da sam pomogla ovime. :) Da mi je to bilo znati prije par dana.... Evo ja sam baš prekjučer bacila 4 velike crne vreće stvari u kontejner jer nisam imala kud s njima... A dio toga je bila odjeća (tipa s manjim rupicama, mrljicama na dječjoj odjeći, torbe s malo izlizanim ručkama itd) koju mi je bilo glupo tu prodavati jer nije u top stanju, a nemam kome dati (jer su mi svi prijatelji i obitelj puno bogatiji od mene, ne trebaju im moje stare stvari). Sad ću probati tamo s ovim što mi je ostalo od dječje robe jer mi ide na živce što mi je cijela komoda za previjanje puna stare odjeće. Jer iskreno i na krpicama, kad prođe mjesec dana od predavanja oglasa toliko daleko padne da nitko to više ni ne vidi.
2019 11 07
> Minnie_me: > > ElmaMujadic: > > > Minnie_me: > > > > ElmaMujadic: > > > > Ja prodajem na marketplace-u i napravila sam prodajni profil na fb i okej ide :D > > > > iako vise bude zamjena nego prodaje > > > Upravo sam primjetila prelijepe salonke kod vas, no mislim da nije u redu da ih prodajete za 280 kuna, kad su nove 150 kn. > > > http://www.shoebox.hr/index.php?route=product/product&path=0&product_id=1873 > > Kada tako dobro primjećujete onda ste mogli primjetiti i cijenu na kutiji. :D > Primjetila sam naravno, to je stara cijena. Znam, jer sam i sama narucivala od njih na snizenju i cijena na kutiji nije prekrizena. 😊 Hvala vam na upozorenju, pretpostavit ću da znate kad je sniženje počelo s obzirom na to da na profilu piše koji dan su stigle :) Prodajem na marketplace-u i po aukcijskim grupama na fejsu. na njuškalu mi puno bolje idu knjige i igračke nego odjeća. aukcije.hr sam probala jednom davno, ali nisu me oduševili, možda probam opet :)
2019 11 07
1 2 3 4