Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Nepostivanje pravila

https://mojekrpice.hr/viktoriavlainic-273733 Duple povratne koje nisu dozvoljene Vecina povratnih sa novih profila.kojima ona nije ostavila povratnu Po mom misljenju to su sve njeni lazni profili Koja je svrha toga? Prijaviti adminu ili?
2019 11 11
80-tak povratnih u malo više od mjesec dana, svaka čast ;) čak i rodbina, vjerojatno i u istoj kući kupuje kod nje ,:)
2019 11 11
Totalno sumljivo,🤮
2019 11 11
Nevjerovatno! A vidi tekst u povratnima - iz aviona vidljivo da je ista osoba pisala, čak i da ne provjeriš od koga su dobijene.
2019 11 11
Majko moja mila.Pa ova radi veći promet nego dućan🙈 i sve te profile ona prati a niti jedan ništa ne prodaje.Ovo je za blok.
2019 11 11
🤣🤣🤣🤣🤣 > vedranapv: > 80-tak povratnih u malo više od mjesec dana, svaka čast ;) > čak i rodbina, vjerojatno i u istoj kući kupuje kod nje ,:)
2019 11 11
Ahahahaha zar i toga ima .... jbt trebas se tog sjetiti😅 > kozmetika88: > https://mojekrpice.hr/viktoriavlainic-273733 > Duple povratne koje nisu dozvoljene > Vecina povratnih sa novih profila.kojima ona nije ostavila povratnu > Po mom misljenju to su sve njeni lazni profili > Koja je svrha toga? > Prijaviti adminu ili?
2019 11 11
Da > gitadevi: > Ne vjerovatno! A vidi tekst u povratnima - iz aviona vidljivo da je ista osoba pisala, čak i da ne provjeriš od koga su dobijene.
2019 11 11
Kako joj samo nije bilo mrsko🤦‍♀️trebas ti otvoriti toliko profila i onda jos i povratne ostavit, kako se samo nije pogubila🙈
2019 11 11
Jadno
2019 11 12
Izgleda da ipak nije sve proslo supeRR 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2019 11 12
> nefertiti111: > Izgleda da ipak nije sve proslo supeRR 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Bit će da su joj se prsti uštekali od otvaranja profila
2019 11 12
ajd da priupitam nešto - u zadnje vrijeme (zadnjih tjedan dana točnije) mi se mahom javljaju profili sa nula povratnih...ono, da je jedan ne bi ništa rekla - al evo danas već treći (?) :| dugo sam tu, ali samo sam kao kupac nagrabusila do sada....na šta da obratim pažnju da me netko ne zezne kao prodavača? jbg sad me već malo frka :|
2019 11 12
> PretrpaniOrmar: > ajd da priupitam nešto - u zadnje vrijeme (zadnjih tjedan dana točnije) mi se mahom javljaju profili sa nula povratnih...ono, da je jedan ne bi ništa rekla - al evo danas već treći (?) :| > dugo sam tu, ali samo sam kao kupac nagrabusila do sada....na šta da obratim pažnju da me netko ne zezne kao prodavača? > jbg sad me već malo frka :| Ja imam fobiju kad mi se takvi jave od takvih je rijetko tko kupac vise se jave za bezveze,dave sa pitanjima i nestanu ili traze slanje pouzecem pa tu onda bilo kakav pokusaj suradnje zavrsi
2019 11 12
Vauuu... Možda da nam otkrije Tajnu uspjeha prodaje više od 80 predmeta u jednom mjesecu. 8-)
2019 11 12
1 2 3 4