Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Računala, elektični uređaji, internet /

Slanje mobitela??

Prodajem mobitel, pa me zanima u slucaju da ga prodam, kako ga je najbolje poslati? Ne želim slati pouzećem pošto mi se čini komplicirano i ne želim da mi osoba vraća, pošto je mob nov novcat još neotvoren. Htjela bih da je sigurno, da se neće polomiti, izgubiti i slično. Cijena slanja je nebitna (dobro ne skroz nebitna :') da ne prelazi 70ak kn). Nisam nikad slala tako vrijedne pošiljke pa ne znam ni sama kako bih. Hvala svima unaprijed :)
2019 12 12
draga, ja sam slala a i kupovala, tj. neko mi je slao mobitel u maloj kutijici tiska..nikad nije bilo problema...spakujete kao bilo koju drugu stvar, ne morae niti govoriti što je u vrećici...to u kutiju, kao i svaka druga krpica ili slično i nema problema.. eto... lp ;)
2019 12 12
Baš u ovo pred Božićno vrijeme poslala sam sestri poštom i preporučeno, novi mobitel, nikad nije došao--- Bilo je to prije 10 - 15 godina. Uzalud su bili moji pozivi i pisma žalbe.... Kao da sam 2,500 kn bacila u vjetar...
2019 12 13
Mobiteli se na krpicama ne smiju prodavati.
2019 12 13
Ja sam takve stvari uvijek slala i primala Hp ekspresom...
2019 12 13
Autobusom
2019 12 13
Jedan mobitel smo nedavno darovali jednom dječaku... Tiskom je stigao u Zagreb od mojih roditelja, a poštom nastavio put dalje prema dječaku... Sve uredno prošlo :)
2019 12 16
> Admin2nd: > Mobiteli se na krpicama ne smiju prodavati. Nije na krpicama, ovdje samo trazim informaciju o slanju :)
2019 12 16
Hvala na odgovorima :)
2019 12 16