Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Do kuda ide ljudska zloba-CRNA LISTA BR.305

Nove tenisice kupljene od korisnice na krpicama.Zazeljela ih natrag na jako lijep nacin i evo slala obavjesti citaj navodeci lazi po inboksima.Za ubuduce. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/61b9a13ddbc6577ccb4fd946b665c34e.jpg)
2020 01 17
Osim sto je kronicno nepismena, a silno bi se dopisivala, ta laze kad zine. Pise i brise svoje nebuloze iz profila u profil, sto po forumu sto po inboksima.
2020 01 17
Ja ovo ništa ne razumijem? Niti što se dogodilo, niti šta piše u poruci od Farzionete (jel ovo "u omiljeno" označava kraj rečenice umjesto točke, ili? ,:) ), niti na što upozoravate?
2020 01 17
> RocknRoll: > Ja ovo ništa ne razumijem? Niti što se dogodilo, niti šta piše u poruci od Farzionete (jel ovo "u omiljeno" označava kraj rečenice umjesto točke, ili? ,:) ), niti na što upozoravate? Omiljeno je kraj recenice🙈Prodala mi je nove tenisice za 530kn. Nikada ih nisam nosila i oglasila sam ih za 500 kn. Onda se ona odlucila slat poruke svima koji su ih stavili u omiljene s pricom da su od nje kupljene za 300 i nosene. 
2020 01 17
Zasto ih je onda uopce prodavala , ako ih tako zarko zeli natrag. Najbolje da svi sve prodamo sto imamo, i kasnije molimo da nam se ta roba vrati, jer ne mozemo prezivjeti bez te robe. Pitanje zivota i smrti. Jaoo ljudi bozji sto je ovo🙄
2020 01 17
Acuj, zasto je s proslim profilima dostizala status blokade. Zasto je svojim kupcima prijetila deckima s osjeckog juga i muzem murjakom i slala slike znacke u inboks. Zasto. Btw br 305 na crnoj isti od travnja 2017.
2020 01 17
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/67c93962bba8b02dc11eccf41f3436ec.jpg) Nekidan je otvorila pa obrisala n-tu temu istog kalibra - di tvrdi da je prevarena. Nigdje raspleta, nigdje povratne u kojoj iznosi to sta tvrdi. Dosada je gadna stvar. I tak
2020 01 17
> cipelitza: > Acuj, zasto je s proslim profilima dostizala status blokade. Zasto je svojim kupcima prijetila deckima s osjeckog juga i muzem murjakom i slala slike znacke u inboks. Zasto. Btw br 305 na crnoj isti od travnja 2017. Sramota i jad, dno dna, neka prijeti svojima doma, i nek ju nauce odgoju, bonton se ne moze kupiti..
2020 01 17
> SladanaJ: > > cipelitza: > > Acuj, zasto je s proslim profilima dostizala status blokade. Zasto je svojim kupcima prijetila deckima s osjeckog juga i muzem murjakom i slala slike znacke u inboks. Zasto. Btw br 305 na crnoj isti od travnja 2017. > Sramota i jad, dno dna, neka prijeti svojima doma, i nek ju nauce odgoju, bonton se ne moze kupiti.. Noooo, uvijek ista prica, pa kod koga upali, upali. A kad opet eskalira do admina onda je joj ‘sori mislila sam.’ Ne nisi. Mislila.
2020 01 17
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/a6be99aaeb0e028b916f863883041342.jpg) 🤣
2020 01 17
> Farzioneta_1999: > > cipelitza: > > Acuj, zasto je s proslim profilima dostizala status blokade. Zasto je svojim kupcima prijetila deckima s osjeckog juga i muzem murjakom i slala slike znacke u inboks. Zasto. Btw br 305 na crnoj isti od travnja 2017. > Jeste dobro? kome sam ja prijetila i kakvim dečkima s juga 2? Niti jednu osobu ne znam s juga 2.. Boma 11 prijavljeni ste administatoru. Sada slobodno nastavite vređati i pljuvati. To vam je kućni odgoj, da pitam se do kuda ide ZLOBA, narucito na krpice. A pogotovo pohlepa. Lp Naravno a recite radi cega bi bila prijavljena?jer sam upozorila na sirenje lazi i Vase krivo misljenje da ste prodali za 300? Uvijek ciscenje prvo ispred svojih vratiju preporucam.Lp
2020 01 17
> boma11: > > Farzioneta_1999: > > > cipelitza: > > > Acuj, zasto je s proslim profilima dostizala status blokade. Zasto je svojim kupcima prijetila deckima s osjeckog juga i muzem murjakom i slala slike znacke u inboks. Zasto. Btw br 305 na crnoj isti od travnja 2017. > > Jeste dobro? kome sam ja prijetila i kakvim dečkima s juga 2? Niti jednu osobu ne znam s juga 2.. Boma 11 prijavljeni ste administatoru. Sada slobodno nastavite vređati i pljuvati. To vam je kućni odgoj, da pitam se do kuda ide ZLOBA, narucito na krpice. A pogotovo pohlepa. Lp > Naravno a recite radi cega bi bila prijavljena?jer sam upozorila na sirenje lazi i Vase krivo misljenje da ste prodali za 300? > Uvijek ciscenje prvo ispred svojih vratiju preporucam.Lp Ne znam tko briše komentare, ali neka mu bude. Sve klevete i vređanja su prijavljena. Viditi ćemo čime ćete se pozabaviti, svojim smeće ispred vrata ili tuđim. Žao mi je ocajnica.. lp
2020 01 17
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/ac9b2971a1cfab2ef71aa6f8673793db.jpg) Beloswecka zawera 🤣 Desna ruka opet ne zna sta radi lijeva.
2020 01 17
> Farzioneta_1999: > > boma11: > > > Farzioneta_1999: > > > > cipelitza: > > > > Acuj, zasto je s proslim profilima dostizala status blokade. Zasto je svojim kupcima prijetila deckima s osjeckog juga i muzem murjakom i slala slike znacke u inboks. Zasto. Btw br 305 na crnoj isti od travnja 2017. > > > Jeste dobro? kome sam ja prijetila i kakvim dečkima s juga 2? Niti jednu osobu ne znam s juga 2.. Boma 11 prijavljeni ste administatoru. Sada slobodno nastavite vređati i pljuvati. To vam je kućni odgoj, da pitam se do kuda ide ZLOBA, narucito na krpice. A pogotovo pohlepa. Lp > > Naravno a recite radi cega bi bila prijavljena?jer sam upozorila na sirenje lazi i Vase krivo misljenje da ste prodali za 300? > > Uvijek ciscenje prvo ispred svojih vratiju preporucam.Lp > Ne znam tko briše komentare, ali neka mu bude. Sve klevete i vređanja su prijavljena. Viditi ćemo čime ćete se pozabaviti, svojim smeće ispred vrata ili tuđim. Žao mi je ocajnica.. lp Pa izbrisati moze samo svatko svoj komentar, ne mogu ja il vi obrisat tudji... Zasto ste prodali nesto sto zelite natrag? Kad se proda nesto nekome to je kraj, niste vi kupac pa da vracate robu za povrat novca, nego ste vi prodavac i prodajete nekome stvar, ta stvar kad dobite novac za nju vise nije vasa i ne mozete se samo sjetiti da bi ih natrag, ili kupili natrag, kupac dalje tj sad ova gospoda moze raditi sa njima sto zeli i prodati kome zeli. Zato dobro razmisliti dal se sigurno zelite rijesiti te stvari ili ne.
2020 01 17
> cipelitza: > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/ac9b2971a1cfab2ef71aa6f8673793db.jpg) > Beloswecka zawera 🤣 > Desna ruka opet ne zna sta radi lijeva. i ja kažem kod vas
2020 01 17
1 2 3 4 5 ... 7