Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Uplate na strani račun

Kako je vikend a banku ne uspijevam dobiti, odnosno korisničku podršku, molim za informaciju ukoliko netko njome raspolaže. Gdje mi je najbolje uplatiti eure na strani račun? Za western union čitam da je podosta skup, a za svoju banku ne mogu naći iznos provizije, riječ je o Zagrebačkoj banci. Ps i ako netko zna koji je dostavljač najpovoljniji za dostaviti paket iz Italije u RH, isto slušam prijedloge.... :) hvala!
2020 02 08
Preko transfer wise stranice možete uplatiti u inozemstvo bez naknade Slala sam u mađarsku nešto za erasmus, sve je bilo ok i apsolutno je sigurno. Mislim da sve funkcionira preko PayPala
2020 02 08
Otvori Revolut i pošalji novac besplatno!
2020 02 08
Ako imate devizni racun mozete preko svog internet bankarstva.
2020 02 08
Hvala svakoj na informacijama ! <3
2020 02 08
Uplaćivala sam u BiH otprilike 450kn i internet bankarstvom (Zaba) su mi za naknadu uzeli preko deviznog rn 90kn. Drugi puta sam preko western union-a u pošti i naknada je bila 45kn. Ne znam jel tolika naknada jer nisu u EU ili to nema veze no bas me neugodno iznenadilo.
2020 02 08
> KreativnoSelo: > Uplaćivala sam u BiH otprilike 450kn i internet bankarstvom (Zaba) su mi za naknadu uzeli preko deviznog rn 90kn. Drugi puta sam preko western union-a u pošti i naknada je bila 45kn. > Ne znam jel tolika naknada jer nisu u EU ili to nema veze no bas me neugodno iznenadilo. 🙄 Svasta, koje mlacenje love... Onda ako se osobno uplacuje u banci je vjerojatno i vise 😑
2020 02 08
Ako imate devizni i internet ili Vam netko ima, najbolje tako. WU izrazito nepovoljan, barem bio kada sam se ja raspitivala... Direktno u banci su se dogodile neke promjene zbog usklađivanja s EU. Provizije su im je smanjile. Ja sam konkretno uplatila 100 kn provizije za 1000 € s deviznog na račun osobe u inozemstvu, a čujem da je internetom i povoljnije... Ali s deviznog, ne s kunskog...
2020 02 08
Preko Zabe internet bankarstvom, ako imate paket prebacite traženi iznos u eure na svoj devizni račun, provizija se jako smanjila, gledam da sam na 500E imala 2 kn transakcije zadnji mjesec, imate na Zabinoj stranici sve provizije u posebnom dokumentu
2020 02 09
Hvalaaaa!! 🥰🥰🥰
2020 02 09
Meni zaba za DE i AT uzme 35kn za transfer deviza, dok za BIH 90kn ;-)
2020 02 09
> ProudMary: > Meni zaba za DE i AT uzme 35kn za transfer deviza, dok za BIH 90kn ;-) To kada osobno idete uplatiti ili Internetom? (:
2020 02 09
> trouhgmyeyes: > > ProudMary: > > Meni zaba za DE i AT uzme 35kn za transfer deviza, dok za BIH 90kn ;-) > To kada osobno idete uplatiti ili Internetom? (: Internet zasigurno. Jednako kao sto napisah malo iznad. 😂
2020 02 09
> sanjaurban: > Preko Zabe internet bankarstvom, ako imate paket prebacite traženi iznos u eure na svoj devizni račun, provizija se jako smanjila, gledam da sam na 500E imala 2 kn transakcije zadnji mjesec, imate na Zabinoj stranici sve provizije u posebnom dokumentu U koju ste drzavu uplacivali? Transakcije o kojima ja pisem su bile u 11. i 12. mj. 2019.
2020 02 09
> KreativnoSelo: > > sanjaurban: > > Preko Zabe internet bankarstvom, ako imate paket prebacite traženi iznos u eure na svoj devizni račun, provizija se jako smanjila, gledam da sam na 500E imala 2 kn transakcije zadnji mjesec, imate na Zabinoj stranici sve provizije u posebnom dokumentu > U koju ste drzavu uplacivali? > Transakcije o kojima ja pisem su bile u 11. i 12. mj. 2019. Na nizozemski račun sam uplaćivala, promijenili su te naknade u Zabi, nove vrijede od Nove godine, prije je provizija bila mislim 45 kn, sada je 2 kn
2020 02 09
1 2