Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Ne znam što bih mislila...

Nema mana konkretnih, ona više to navodi kao osjećaj/mišljenje da je odjeća više nošena nego što piše (nije) te, kao i u prvoj reklamaciji, da je primila/promijenila boju u pranju (nije). Prestala se javljati nakon što sam ju podsjetila na taj prvi povrat i rekla da sam veoma skeptična prema ovoj reklamaciji.
2020 02 24
> dobrojutro: > a zašto bi uopće radili povrat? jedino mi taj dio nije jasan Upravo tako. Ako ste sigurni da je robica bila onakva kakvom ste je opisali, ne dajte se vozati. Sve to oduzima vremena i energije.
2020 02 24
> Nocturama: > Nema mana konkretnih, ona više to navodi kao osjećaj/mišljenje da je odjeća više nošena nego što piše (nije) te, kao i u prvoj reklamaciji, da je primila/promijenila boju u pranju (nije). > Prestala se javljati nakon što sam ju podsjetila na taj prvi povrat i rekla da sam veoma skeptična prema ovoj reklamaciji. da se nije uvrijedila? već se iz priloženog vidi da je osjetljiva...
2020 02 24
> dobrojutro: > da se nije uvrijedila? već se iz priloženog vidi da je osjetljiva... :') :') :') Oduzima vremena i energije i ovako i onako. Sigurna sam u ono što prodajem. Zbilja u prodaju stavljam samo nenošeno ili jednom nošeno (imam hrpu redovnih kupaca koji mogu potvrditi kakvu odjeću prodajem), sve ostalo poklanjam jer si tako malo i ublažim krivnju zbog sumanute kupovine, a bome i izbjegnem natezanja s kupcima zbog ovakvog ili onakvog končića, plus (nimalo zanemarivo) usput usrećim i neku klinku čija si mama ne može priuštiti da kupuje po principu najbržeg prsta. Čekam samo adminicu da mi javi je li ovo za blok ili negativnu. Neutralnu nikako ne bih ostavljala jer se one ne vide, a suradnja je bome realizirana od početka do kraja tako da je i s te strane sve čisto.
2020 02 24
Ne želim da ispadne kako vam pametujem, ali iz ovog izvucite najbolje što možete - pouku za buduće suradnje. Iz osobnog iskustva - nisam se ponovno upuštala u suradnju s nekim s kime mi baš ni prvi put ta suradnja nije išla. Jednostavno ne vrijedi tih para. Evo primjer, imala sam prije jednu suradnju s gospođom koja je tražila sve moguće mjere, odgovarala sam tjedan dana na njena pitanja, a kasnije je otezala i s uplatom. Nakon što je napokon uplatila, obavijesti me o tome i ja kažem da ću poslati taj isti dan i javiti šifru. Nakon pola sata sam dobila poruku u smislu što joj ne odgovaram i zašto ne šaljem šifru, i tako je zaredala par poruka kao da sam neka prevarantica. Nisam te poruke ni vidjela, jer sam za to vrijeme čekala u redu u pošti kako bih joj poslala. Kad sam se napokon ulogirala da joj javim šifru - vidjela sam njenu histeriju i prisjelo mi je sve. A sve to zbog 30 kn. Nakon par mjeseci mi se ista gospođa javila da bi opet nešto kupila, samo sam napisala: Žao mi je, neću moći surađivati s vama. Jednostavno se na neke stvari i osobe ne treba vraćati, pogotovo ako se prvi put nisu pokazale kako treba.
2020 02 24
Ja sam jedna od redovnih kupaca koja može potvrditi da Nocturama prodaje izvrsnu robu. Novu novcatu ,kao novu ,dakle nema tragova,izgubljenih boja,ma nema jednostavno ništa za reklamaciju. Moja suradnju je već dugog vijeka i uvijek ću iznova stati iza nje i potvrditi isto. Dakle ,sve je jasno kao dan. Lijepa roba, lijepa komunikacija,nema prenemaganja ,nema skupih artikala, dakle sve je u skladu sa stanjem robe a ona je kako sam već navela izvrsna. Gospođa nije izmišljalica ,još u svom trošku robu šalje,daje divne popuste. Ma, divota je kod nje kupovati. Kao u pravom dućanu,pa kada izađete jedva čekate kavu popiti. Takva je moja kupovina kod Nocturame. Sretna i zadovoljna! ❤️❤️❤️🌈🦄🙂✨
2020 02 24
Hvala, Sunce. :) Nisam ju tražila da se javi, kunem se. Ali da, zbilja surađujemo već sto godina, kao i s hrpom drugih kupilica i drago mi je što se javila jer ovakve stvari uvijek ostave nekakav bljakasti osjećaj i fleku.
2020 02 24
Tvoja odjeća blješti kao i ti punim sjajem . Kupuješ robu sa puno ljubavi i prodaješ ju isto tako . Kao i ja ,to smo već ustanovile. Dobro se dobrim vraća . Ne zamaraj se s onima koje nemaju sjaja! Pusa draga! ✨✨✨🌠🌞
2020 02 24
Nocturama, nisam odavno vidjela ljepši i pregledniji ormarić 8-)
2020 02 24
> Nocturama: > Povrat ću napraviti ako kupilica želi, to uopće nije problem. Naime, ona se nije javila tražeći povrat u klasičnom smislu, ono vratite mi novce, ja ću vama odjeću. Nego onako, ne valja ovo, ne valja ono, žao mi novaca... Troškove povrata ne mislim plaćati jer sam poštarinu do nje ionako ja platila, a povrat ne mislim napraviti prije nego odjeća stigne do mene. Znam, nije redovna praksa, ali bome ovo nije ni redovni povrat. > Poslala sam i adminici kompletnu prepisku, ona je isto mišljenja da je ovo čisto pecanje. > Vjerojatno će ju blokirati, a ako ju ne blokira ja ću joj svakako ostaviti negativnu s upozorenjem i ovom temom. Sad me bas zanima o kome se radi, jer sam nedavno imala slicno iskustvo..da nije ista osoba. Hmm
2020 02 24
Hvala na komplimentu, Sanja :) Dogovorila sam se s adminicom da ju neće blokirati nego da joj napišem negativnu kao upozorenje ostalim prodavačima. Kupilica se nakon zadnje poruke u kojoj joj govorim da sam skeptična prema reklamaciji više uopće nije javljala. O ovom pofilu se radi: https://mojekrpice.hr/tihomirrobotic-38906
2020 02 25
> SamoDalmatinka: > > Nocturama: > > Povrat ću napraviti ako kupilica želi, to uopće nije problem. Naime, ona se nije javila tražeći povrat u klasičnom smislu, ono vratite mi novce, ja ću vama odjeću. Nego onako, ne valja ovo, ne valja ono, žao mi novaca... Troškove povrata ne mislim plaćati jer sam poštarinu do nje ionako ja platila, a povrat ne mislim napraviti prije nego odjeća stigne do mene. Znam, nije redovna praksa, ali bome ovo nije ni redovni povrat. > > Poslala sam i adminici kompletnu prepisku, ona je isto mišljenja da je ovo čisto pecanje. > > Vjerojatno će ju blokirati, a ako ju ne blokira ja ću joj svakako ostaviti negativnu s upozorenjem i ovom temom. > Sad me bas zanima o kome se radi, jer sam nedavno imala slicno iskustvo..da nije ista osoba. Hmm https://mojekrpice.hr/tihomirrobotic-38906
2020 02 25
Nemojte raditi povrat. Samo si je stavite na crnu listu i više ne surađivati. Nikad ne bih ponovno kupila robu od nekog s kim nisam bila zadovoljna. Ovo je čisti i bezobrazni APP
2020 02 25
1 2