Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Unistena jakna pri rucnom pranju

Onda ste ju trebali odnijeti na kemijsko. Što piše na deklaraciji? Pretpostavljam da piše samo kemijsko čišćenje, a pranje zabranjeno?
2020 04 19
> Nelanela97: > > Natalija77: > > Sve pernate susim u susilici, pranje bez omeksivaca jer on zalijepi i zamasti perje pa se ne moze rastresti.Pazite sa susenjem u susilici, bojim se da ovaj sjajni suskavi materijal nije za susilicu 😕 > Ionako nemam susilicu😕 Meni se slično dogodilo, ponovila sam pranje bez deterdženta sa par teniskih loptica, kada je završio program uključila centrifugu, par puta zavrtjela da što više vode izbaci te isključila. Položila sam na veliki ručnik, nakon toga na vješalicu vani i kao nova je.
2020 04 19
> Tanči14: > Onda ste ju trebali odnijeti na kemijsko. > Što piše na deklaraciji? > Pretpostavljam da piše samo kemijsko čišćenje, a pranje zabranjeno? Na internetu u opisu pise da moze u masinu a na jaketi pise pranje na 30 stupnjeva
2020 04 19
Tu bi jedino po meni mogla pomoći sušilica da je spasite ili odnijeti je na kemijsko ako radi sad ijedna čistiona.
2020 04 19
kad ju stavite susiti tresite ju svakih tot, ja svoju svakih pola sata cca, da se perje ne zalijepi i obavezno na zraku vani susiti. cak i ako vam ne uspije iz prve dobiti ju u prvobitnom stanju, operite ju ponovo pa ponovite dok se perije ne odlijepi.
2020 04 20
Uglavnom pomaže da se dobro osuši po mogućnosti po vjetrovitom vremenu. Nadam se da vam se jakna vratila u međuvremenu u normalu :-)
2020 04 24
Nista joj nije... nadam se da se do sad vec ‘napuhala’. Ja imam od sisleya punjenu perjem i perem ju u masini. Dok se ne osusi izgleda ko krpa pa se vrati na svoje :) > Nelanela97: > Pozdrav, jakna je stara 3 4 mjeseca, kupljena u original tommy ducanu i pri prvom laganom rucnom pranju dogodi se ovo !!? Ima li tko kakvu ideju kako zasto i ima li pomoci da se vrati u donekle prvobitno stanje? > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/459e05d475e2651dcbf50996f4b113b0.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/3482b4b8a5e1ac6cbc15f68e2a9b6f1a.jpg) > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/41e83a569c9897a56a50db4e6be8bbaa.jpg) :@
2020 04 24
Molim i ja za savjet,imam jaknu zimsku Marx kupljenu u Sportini ali je oprana u perilici rublja i sve punjenje iznutra se ugvaljalo (poliester) nije punjena perjem..Može li se spasiti i na koji način,jer stražnji dio punjenja jakne je pao u rukave i tko zna gdje,nemsm pojma kako bi objasnila😭
2021 02 17
> tingrguric: > Molim i ja za savjet,imam jaknu zimsku Marx kupljenu u Sportini ali je oprana u perilici rublja i sve punjenje iznutra se ugvaljalo (poliester) nije punjena perjem..Može li se spasiti i na koji način,jer stražnji dio punjenja jakne je pao u rukave i tko zna gdje,nemsm pojma kako bi objasnila😭 Ne znam, ali bojim se da ništa ne možeš ili ako da, zanemarivo.
2021 02 18
U sušilicu s njom i bit ce ok. Tako i moja izgleda mokra, jadna da jadnija ne moze biti. Svo punjenje se skupi u rukavima. Nakon sušenja u sušilici sve se vrati na mjesto
2021 02 24
Samo pazite dijelove od umjetnog krzna ako iima. To skinite. Ja sam dječiju tako prala u perilici i sušila u sušilici. Sve ok, na poliester punjenje. Ali ono umjetno krzno na kapuljači sušilica spržila. Tako tko bude imao slučaj takav, skinite kapuljaču ako se može.
2021 02 28
1 2