Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Tvoja preporuka za super krpičarku

Htjela bi da unesemo malo pozitive na ovu stranicu na kojoj prečesto čitamo o prevarama i crnim listama već duže vrijeme. Došla sam na ideju da možemo ovdje napisati ime tj nick krpičarke sa kojom ste posljednje surađivali, a da je bilo sve u redu odnosno baš za pohvalu. Evo ja mogu započeti niz: Posljednje sam surađivala sa Sapunjesuper toliki brzi dogovor i uplatu još nisam imala u ovih nekoliko godina koliko sam ovdje :-) expresni dogovor i suradnja
2020 06 09
U proteklom mjesecu preporuke za Trape95 i NatalijaKonta, dogovor doslovce u jednoj poruci, bez tisucu dodatnih pitanja,uplate gotovo pa odmah, bas krasne osobe 😊
2020 06 09
Sa SladanaJ sam imala definitivno najbolju suradnju koju smo ponovile i definitivno cemo opet😊
2020 06 09
Najbolju suradnju u zadnjih mjesec dana imala sam sa astalavista
2020 06 09
Najdraze NINATROGIR i FRANI127 :")
2020 06 09
Ajme imala sam puno divnih suradnji, ali izdvojila bih mpeze18 s kojom sam surađivala više puta i uvijek bila prezadovoljna 😁
2020 06 09
meni su sve ka dica iz vtića, ko će se odlučit koje mu je najbolje i najdraže...nego, slabo idu ovakve teme.. da si napisala koja vam je krpičarka najgora, to bi odma bio bum!
2020 06 09
Sve su mi stvarno suradnje bile za 10+,nadam se da će se tako i nastaviti,sa svima sam imala super komunikaciju ,jednostavne dogovore ali kada bih morala izdvojiti to bi bila https://mojekrpice.hr/tihanaxy12345-306555 s kojom sam imala predivnu suradnju,poštena i jedna predivna žena s kojom suradnja definitivno nikada neće biti zaboravljena 🤗❤️
2020 06 09
> dobrojutro: > meni su sve ka dica iz vtića, ko će se odlučit koje mu je najbolje i najdraže...nego, slabo idu ovakve teme.. da si napisala koja vam je krpičarka najgora, to bi odma bio bum! Haha a to sigurno da, već bi tema imala 10ak stranica 😂
2020 06 09
Konačno nešto pozitivno. Imala sam divni suradnji kao, kupac i prodavač . Teško je izdvojiti , da se neko ne uvredi. :") :") većina zna , koji su to moje drage dame .
2020 06 09
Baš lijepo👍🤗 Ja pohvaljujem sve moje curke-kupce....sve su u povratnim informacijama....od Čakovca ,Varaždina,Zagreba,Osijeka,Vukovara,Rijeke,Splita,Brača,Makarske,Dubrovnika.......❤️💙 A i dvije su mi već u ovoj temi mkrpice 🌺🌸🌷 stela456 🌷🌸🌺
2020 06 09
Ja isto pohvaljujem sve moje ,opisano je u povratnim info,ali bih izdvojila jednu koja mi je pomogla u doba korone objašnjeno u mojoj povratnoj isto. Hvala još jednom ovoj krpičarki profilu 💞 katarinamartina. 💞
2020 06 09
Ja sam imala baš predivnih suradnji, izdvojila bih ,Atlantida40, i rebeca555, emminad , ma sve s kojima sam surađivala al njih posebno
2020 06 10
> ankicabanankica: > Ja sam imala baš predivnih suradnji, izdvojila bih ,Atlantida40, i rebeca555, emminad , ma sve s kojima sam surađivala al njih posebno Hvala, i o tebi samo sve najbolje🙋
2020 06 10
Ovo tema se lagano pretvara u Bijelu listu :)
2020 06 10
1 2