Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Za mene važna tema...

Ponavljam temu za sve koji žele sudjelovati - dobro došle ste. Nadam se da ćete pogledati... I nadam se da ćete zažmiriti na ovakvu temu, znam da nije po pravilima bilo kakvo oglašavanje, ali ako nađete bilo što, bila bih zahvalna da se javite... Vrijedi i za stvari na profilu i za magnetiće. Cijene su zaista simbolične, šaljem svima koji se jave, bez obzira na cijenu (cijena je vaš prijedlog). Hvala svima :") https://mojekrpice.hr/forum/t/272040/magnetici-donacija-za-obnovu-kuce
2021 01 13
Evo tek sad vidjela temu, a iskreno ljuti me što nema uopće komentara, a da se poklanja e to bi bila skroz druga priča....🙄 A vama sve pohvale za gestu i trud, što ste ipak s obzirom na sve pronašli snage i unijeli barem neki djelić pozitivnog u cijeli kaos. ❤ Javim se.
2021 01 13
Drage krpičarke ,ajmo pomoći Eisen, sudjelujmo i pomozimo jer dobro se dobrim vraća .Danas je njoj potrebna pomoć a sutra se to može desiti bilo kojoj od nas. Pružimo bar malu novčanu podršku( koliko tko može) i kupimo nešto od osobe za koju znamo da je poštena i da nije neka muljatorica, znamo da pomoć ide u prave ruke!❤️
2021 01 13
Pavla je sve istinito rekla 😊
2021 01 13