Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

ABOUT YOU povrat

Hej, pozdrav! Je li i jedna od Vas izvršila povrat preko About You stranice? Htjela bih napraviti povrat u poštanskom uredu pa me zanima kako ću dobiti onu naljepnicu? Je li to sigurno, jer ipak je HP u pitanju. I dobije li se ikakva potvrda kad se ostavi u poštanskom uredu? Hvala
2021 01 23
Najavite paket da ćete napraviti povrat na Aboutyou stranici i na email dobijete šifru paketa. Pokažete teti na pošti samo šifru za praćenje koju ona uvede u sustav pa s tom šifrom pratite paket gdje je i to je to, šta oni na pošti nalijepe na paket nije Vaš problem niti morat brinuti o tome.
2021 01 23
Aha, znači ja samo odradim to što trebam na web stranici i odnesem paket u poštu? Trebam li nešto platit u pošti? Mogu li otići u bilo koji poštanski ured?
2021 01 23
Ne placa se nista, mozete u bilo koju postu odnesti. samo zapakirate prizvode u vrecicu/kutiju u kojoj ste primili paket i to je sve
2021 01 23
Samo na web stranici najavite povrat i tamo ćete dobiti dva dokumenta. Ne trebate ih printati. Na jednom dokumentu velikim slovima piše šifra, tu šifru prepišite na papir i dajte teti na pošti. Sa robom u paketu ste dobili dva papira: jedan je "Dokument o dostavi", a drugi je "Dokument o povratu". Taj "Dokument o povratu" stavite sa stvarima koje vraćate u paket. Paket odnesete u poštu (bilo koji poštanski ured) i date teti onaj broj. Ona će isprintati naljepnicu za paket i sve odraditi i vama na kraju dati potvrdu da ste poslali paket sa šifrom za praćenje paketa. Ništa ne trebate plaćati.
2021 01 23
Najlaksi i najjednostavniji način...Meni su neki dan stigle Adilette slapice male,to je bilo oko 11 ujutro,otišla sam odmah na stranicu i zatražila povrat doma,znači da oni pokupe... Vec kad se nudi 😅 Za pola sata me čovjek zvao da je dobio zahtjev za povrat,došao na adresu,uzeo paket,ništa nisam morala ispunit,za par dana novci su mi bilo na računu 🙂
2021 01 23
Cure, hvala Vam puno na odgovorima <3 <3 <3 Idem onda to sutra obaviti. :)
2021 01 24
Pozz! Koliko ste najduze cekale povrat novca? Imam osjecaj da traje 100 gladnih godina, iako sam upoznata s tim da su napisali povrat u roku 14 dana. Izvrsila sam povrat 3. 5. ( ponedjeljak) Dobila sam njihovu potvrdu o primitku 11. 5. ( utorak) .. i evo danas je 12 dana proslo da nista nije sjelo na racun, a slijedi vikend. 😑
2021 05 14
> ElaNekic: > Pozz! > Koliko ste najduze cekale povrat novca? > Imam osjecaj da traje 100 gladnih godina, iako sam upoznata s tim da su napisali povrat u roku 14 dana. > Izvrsila sam povrat 3. 5. ( ponedjeljak) > Dobila sam njihovu potvrdu o primitku 11. 5. ( utorak) > .. i evo danas je 12 dana proslo da nista nije sjelo na racun, a slijedi vikend. > 😑 > Ja sam poslala paket natrag 16.8. i još uvijek nisam dobila ni mail, a ni povrat…. Koliko ste na kraju čekala?
2021 08 25