Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Mango povrat

Pozdrav, naručila online kožnu jaknu koja je stigla oštećena. Platila sam ju 500kn na sniženju i ne želim ju takvu nositi. Problem je u tome što kad je stigla, probala sam ju i pospremila u ormar. Bacila papire. (etikete i sve zaštite su na njoj, bacila sam otpremnicu) Jučer ju idem ponovno probati i primjetim oštećenja. Mogu li ju vratiti poštom a da nemam onaj listić i otoremnicu? U paket im priložim račun o ptt? Jer piše kao da se ne zaboravi dostaviti račun u njihove urede. Ima li tko iskustva s povratom poštom?
2021 01 25
kad se ulogirate trebao bi vam biti dostupan pdf racuna, mislim da je to dovoljno. naljepnicu za povrat isto mozete isprintati. ali ako ste narucili iz outleta postarina je dosta visoka jer se vraca u spanjolsku i bude natezanja s njima da vam vrate trosak slanja. ako je obicni mango i ako vam je blizu najbolje je vratiti u trgovinu
2021 01 25
Najbolje napraviti povrat u trgovini
2021 01 25
Mango ili Mangooutlet?
2021 01 25
Mango je. Imam prijateljicu u Zg pa bih njoj mogla dati da vrati. Plaćala sam pouzećem. Trebam joj dati podatke ili to oni odmah vrate. Godinama kupujem preko Manga, nisam nikad radila povrat. Baš sam bila jako ljuta kad sam vidjela kako je oštećena...
2021 01 25
Joj sad se sjecam jedanput je moja sogorica radila povrat i ako se dobro sjecam moras im odnijet to u ducan i onda se nesto moras prek acc svog prijavit i trazit povrat love pa cekat uglavnom neka suluda procedura je bila. Mislim usporedujem to sa Zarom tam odes i vratis ak ne stima a ovo je totalna glupost
2021 01 25
A kako funkcionira kad se radi povrat za Mango outlet?
2021 01 25
> kkorina: > Joj sad se sjecam jedanput je moja sogorica radila povrat i ako se dobro sjecam moras im odnijet to u ducan i onda se nesto moras prek acc svog prijavit i trazit povrat love pa cekat uglavnom neka suluda procedura je bila. Mislim usporedujem to sa Zarom tam odes i vratis ak ne stima a ovo je totalna glupost Ja sam najnormalnije vratila kupljeno u Mango, predala to na blagajni oni su nešto poklikali i za par dana mi je novac bio na računu, bez ikakvog ulogiravanja i procedure.
2021 01 25
radila sam povrat za Mango outlet dva puta prošle godine, ljeti. poštarinu za Španjolsku plaćaš sam, preporučeno je minimum 60tak kuna (ovisno o paketu koji vraćaš). prvi 'paket sam se pravila luda pa poslala običnom poštom. vratili su mi na račun pare za obje pošiljke, jedino se čeka od mjesec do mjesec ipo dana za povrat trošak poštarine ti ne vraćaju, osim ako nije njihova greška
2021 01 25
> zeland123: > radila sam povrat za Mango outlet dva puta prošle godine, ljeti. > poštarinu za Španjolsku plaćaš sam, preporučeno je minimum 60tak kuna (ovisno o paketu koji vraćaš). > prvi 'paket sam se pravila luda pa poslala običnom poštom. > vratili su mi na račun pare za obje pošiljke, jedino se čeka od mjesec do mjesec ipo dana za povrat > trošak poštarine ti ne vraćaju, osim ako nije njihova greška Hvala na info. Narucila sam kaput, pa me strah da cu mozda morati mijenjati velicinu jer sam neka velicina izmedu brojeva.
2021 01 26