Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Prehrana, recepti, ekologija /

slow cooker/ crockpot

Drage krpicarke, sve cesce u zadnje vrijeme po internetu nailazim na slow cooker i recepte namijenjene za njega. Kako zivim u malom stanu, muci me malo miris hrane pogotovo kad je u pitanju kuhanje variva i "safrova", pa mi se ovo ucinilo kao dobro rješenje. Koliko shvacam temperatura koju postize slow cooker nije dovoljno visoka da bi se termicki obradilo meso, pa ga treba predhodno prepeci,ali ostalo bi se trebalo skuhati u tom nemalom broju sati koliko se kuha hrana u tom aparatu. Zanimaju me vasa iskustva, ako ih koja ima s time i sto kupiti. Je li uopce vrijedno kupnje ili je nesto sto nakon sto dode u kucu skuplja prasinu. :D Koja jela kuhate u njemu? Kod nas jedino sto pronalazim je Crockpot, a i on ima razlicitih varijanti. Unaprijed hvala! :)
2021 02 01
Meso se prethodno pece da bi imalo vise i bolje okusa, ja ostavim meso da se kuha i po 8 sati i jos imate hocete li na 'niskoj' ili 'visokoj' temperaturi to kuhati. Nakon toga vam meso bude mekano i ne morate ga ni rezati, ja ga jedem vilicom. Mozete kuhati u njemu kakvo god meso zelite, i imate sve recepte na netu, a ako cete nesto brze onda prije samo pripremite ili ispecete malo i onda stavite u cooker. Mi smo kupili u linksu kad je bio na akciji i super nam je, stvarno stedi i vrijeme i mjesto a prefino bude koji god recepat napravite :)
2021 02 01
Hvala Vam puno! :) Recite mi jos koju "marku" imate,da znam malo prouciti.:) Kuhate u njemu i variva, sataras i tsl? :)
2021 02 01
Nisam ovo skužila...štedi vrijeme..da bude brzo gotovo ..a kuha se 8 sati...
2021 02 01
Zato sto nemate posla s njim,nakon sto ste ubacili sastojke u cooker vi mozete raditi bilo sto drugo,neki cak odu na posao i ostave ga da kuha. Nema potrebe za mijesanjem i "nadzorom" nad jelom. :D
2021 02 01
> kokaboka92: > Hvala Vam puno! :) > Recite mi jos koju "marku" imate,da znam malo prouciti.:) > Kuhate u njemu i variva, sataras i tsl? :) Imamo crockpot marku, trebalo bi biti na snizenju opet uskoro pa si pogledajte ako vas zanima :D Kuhali smo bili par puta variva i tako te stvari (sataras nismo) i stvarno je super, mozete i sa umakom meso kuhati i svasta stvarno raditi
2021 02 01
> Froglina: > > kokaboka92: > > Hvala Vam puno! :) > > Recite mi jos koju "marku" imate,da znam malo prouciti.:) > > Kuhate u njemu i variva, sataras i tsl? :) > Imamo crockpot marku, trebalo bi biti na snizenju opet uskoro pa si pogledajte ako vas zanima :D > Kuhali smo bili par puta variva i tako te stvari (sataras nismo) i stvarno je super, mozete i sa umakom meso kuhati i svasta stvarno raditi E bas vam hvala. :)
2021 02 01
nista, ako budete imali jos pitanja slobodno se javite :")
2021 02 01
Evo, jos 2 pitanja, pa vas prestajem gnjaviti. :) Posto vidim da on ne kuha pod pritiskom kao express lonac, nego je samo poklopljen: osjeti li se iz njega miris dok kuha, a drugo, trosi li vam puno struje s obzirom da tako dugo kuha? :)
2021 02 02
> kokaboka92: > Evo, jos 2 pitanja, pa vas prestajem gnjaviti. :) > Posto vidim da on ne kuha pod pritiskom kao express lonac, nego je samo poklopljen: osjeti li se iz njega miris dok kuha, a drugo, trosi li vam puno struje s obzirom da tako dugo kuha? :) Miris se ne osjeti osim ako otvarate da okrenete meso i sl. Jedino vam bude u tom ''podrucju'' gdje stoji malo toplije. Struje ne trosi puno, mi smo znali kuhati svaki dan po tj dana i nema neke prevelike razlike :D
2021 02 02
Hvala vam!! :)
2021 02 02
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija