Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Kada šaljete paket nakon vidljive uplate?

Unutar 24h saljem pakete nakon vidljive uplate
2021 02 17
šaljem isti dan kada mi je uplata vidljiva - ako je kupac mogao ispoštovati svoj dio dogovora i uplatiti u dogovoreno vrijeme, onda je najmanje što ja mogu napraviti učiniti isto....ako sam iz nekog razloga izvan grada pa ne mogu poslati isti dan, to obavezno naglasim kupcu.
2021 02 17
> hulalula: > Također i kod mene slična situacija. Uplata sjela odmah, rekla je poslati 'sutra', nakon par dana javlja da je u gužvi, poslat će kad stigne (?). Evo prošla su već dva tjedna i više se ne javlja niti je aktivna na profilu. Poslala sam nekoliko poruka ali odgovora nema. ufff ovo je za prijavu adminu...ostavite joj i negativnu (javite joj prije da ćete to učiniti) - često ih to trgne :s
2021 02 17
ja sam nekad mogla slati isti dan ili sljedeci dan, nekad sam zivila blizu poste ili tiska, a sad mi je najblizi tisak 10km autom udaljen a ja ne vozim, a u posti nam je raspad sistema zbog ove korone. Trenutno saljem samo vikendima, ali u startu to je naglaseno vec u opisu o meni na krpicama. Ako je netko naglasio kao ja da salje tad i tad, bilo je cura s kojima sam suradivala koje su pakete slale odredeni dan u tjednu jer drugacije nisu mogle, ali to se odmah rijesilo u startu, tad i kad... Ali uzeti novce i ne javljati se, to je drugi par rukava...
2021 02 17
> VeraM36: > > hulalula: > > Također i kod mene slična situacija. Uplata sjela odmah, rekla je poslati 'sutra', nakon par dana javlja da je u gužvi, poslat će kad stigne (?). Evo prošla su već dva tjedna i više se ne javlja niti je aktivna na profilu. Poslala sam nekoliko poruka ali odgovora nema. > prijavite adminu za prevaru. Za ovo, se potpuno slažem, ostavite negativnu, otvorite temu i prijavite adminu A Amparo, ja šaljem isti dan kad je vidljiva uplata ili sutradan ako je kasnije sjelo i isto očekujem i kad ja kupujem. Jedino kada je naglašeno ili mi se kaže posebno sory nešto je iskrsnulo kasnit ću, onda ok.. Evo neki dan sam imala situaciju da sam uplatila isti tren, a ženskica se ne javlja. Nakon 3 dana pitam gdje je problem, ne odgovara, ali napravi najavu, no paket ne pošalje. Na kraju sam tražila povrat novca i dobila ga jer ne volim takve suradnje niti želim takav artikl ostavi mi gorak okus suradnja..
2021 02 17
E da, dala sam joj mail za Tisak najavu, no sudeći prema tome da mi ništa na mail nije doslo, ona još nije ni najavu paketa napravila...
2021 02 17
1 2