Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Obavijest - problemi s uploadom slika

Ja mogu stavljat slike ali kad popunim sve što treba na kraju ne mogu uploadat artikl nikako
2021 04 12
Još jednom pogledajte koji se problem dogodio 22. ili 23.3. sa jednom.Googleovom aplikacijom koja je sve zakomplicirala (meni samo uploadanje fotki) I napravite što vam tamo kažu. Potrebno je ažurirati tu aplikaciju, kao i Google Chrome, ali nije sve isto za svaki android. Ja imam Samsung i njega je obvezno trebalo restartati da bi sve proradilo. Znači, pronaći svoj tip androida i upute, a možda ćete neke stvari morati učiniti više puta. Za očekivati je (nažalost) da bi se slično moglo opet dogoditi, jer je izbačeno barem nekoliko beta (testnih) aplikacija problematične aplikacije. Njih ne instalirati nikako, jer vas sam Google upozorava da su nestabilne.
2021 04 16
Uplodala slike, ispunila sve i kad klinem na uplodaj artikal, nista se ne dogada. Pokusavam vec 20-ak dana. Ne znam radim li nesto krivo. Prvi put pokusavam objaviti pa ne znam u cemu je problem?
2021 04 16
> VlatkaP77: > Uplodala slike, ispunila sve i kad klinem na uplodaj artikal, nista se ne dogada. Pokusavam vec 20-ak dana. Ne znam radim li nesto krivo. Prvi put pokusavam objaviti pa ne znam u cemu je problem? Poštovana Vlatka, meni je na samom početku pomogla jedna divna korisnica bez da sam je i pitala - objasnila mi je puno toga. Ovako, po mom mišljenju, Vi možete imati jedan od dva problema, ili obadva. Pogledajte moj post iznad. Drugo što možete imati je ovo što ću sada navesti. Moja pretpostavka je da ne pregledate sve podatke koje ste stavili za svoj artikl. Meni se dogodi da ne mogu postaviti artikl najčešće iz jednog razloga - ako na mobitelu stavljam tagove, jednostavno mi ih ne prihvaca više od 3, a ja nekad stavim 4 ili 5. Na laptopu bez ikakvih problema mogu staviti svih 5. Znači, čim je više od 3, ja odskrolam iznad i vidim da mi piše da nisam navela tagove. Ponekad mi piše da nisam navela materijal- prestala sam mozgati oko toga, već samo obrišem višak i tada je sve u redu. Neće Vas na dnu upozoriti zašto ne možete postaviti artikl, nego se trebate vratiti gore na sve kategorije i pogledati da li Vam ispod piše "niste naveli tagove" ili "niste naveli materijal". Ako je to sve namjestite, bez problema ćete postaviti artikl. Jedino ga nećete uspjeti postaviti ako niste napravili ova preporučena ažuriranje od Google, jer od njih I njihove nestabilne aplikacije je sve pošlo. Lijepi pozdrav. Vas
2021 04 17
> RamonaZe: > > VlatkaP77: > > Uplodala slike, ispunila sve i kad klinem na uplodaj artikal, nista se ne dogada. Pokusavam vec 20-ak dana. Ne znam radim li nesto krivo. Prvi put pokusavam objaviti pa ne znam u cemu je problem? > Poštovana Vlatka, > meni je na samom početku pomogla jedna divna korisnica bez da sam je i pitala - objasnila mi je puno toga. Ovako, po mom mišljenju, Vi možete imati jedan od dva problema, ili obadva. Pogledajte moj post iznad. Drugo što možete imati je ovo što ću sada navesti. Moja pretpostavka je da ne pregledate sve podatke koje ste stavili za svoj artikl. Meni se dogodi da ne mogu postaviti artikl najčešće iz jednog razloga - ako na mobitelu stavljam tagove, jednostavno mi ih ne prihvaca više od 3, a ja nekad stavim 4 ili 5. Na laptopu bez ikakvih problema mogu staviti svih 5. Znači, čim je više od 3, ja odskrolam iznad i vidim da mi piše da nisam navela tagove. Ponekad mi piše da nisam navela materijal- prestala sam mozgati oko toga, već samo obrišem višak i tada je sve u redu. Neće Vas na dnu upozoriti zašto ne možete postaviti artikl, nego se trebate vratiti gore na sve kategorije i pogledati da li Vam ispod piše "niste naveli tagove" ili "niste naveli materijal". Ako je to sve namjestite, bez problema ćete postaviti artikl. Jedino ga nećete uspjeti postaviti ako niste napravili ova preporučena ažuriranje od Google, jer od njih I njihove nestabilne aplikacije je sve pošlo. > Lijepi pozdrav. > Vas Ramona ze veliko hvala, napokon uspila! Izgleda je problem stvarno bio u tagovima. Pise da moze vise, ali sa mobitela ocito ne. Tako da sam smanjila tagove i bez problema mi se uploda artikal. Ne bi uspila bez vas, puno, puno, hvala na detaljnom objasnjenju i trudu 😃
2021 04 19
Pozdravljam, treci dan za redom ne mogu dodati nove predmete na prodaju ni urediti opis vec postojecih stvari? Što se dogada? Što mogu učiniti hvala Lynn21
2021 04 26
Pozdrav, Možete li mi reći na koji način se u razgovorima mogu obrisati poslane poruke, konkretno uploadala sam pogrešnu sliku pa bih je izbrisala iz komunikacije,jer je privatna. Hvala unaprijed Maša
2021 04 30
Ni meni nece slike uplovdati
2021 05 04
Zašto ja nemogu stavljati slike? Na kpricama???
2021 05 04
pozz,ima li netko problema kada slike ulogira stoje okomito kako bi trebale biti a objavi ih vodoravno?pokušala sam i s laptopa i mobitela ista stvar
2021 05 07
> luka1978: > Poštovani, potrošila poprilično vremena, ne mogu izabrati kategoriju i ostalo šta ide uz oglas, ne mogu slike stavite. Uglavnom ništa ne radi kako bi trebalo, samo mi skaču reklame😟 Cao ja isto imsm prroblem ,nista ne radi .kod biraj boju i materijal .pocrveni i neda se upladat .da li treba otvoriti novi racun .jer ja neobjavljivsm cesto ?da li iko zna
2021 09 24
Kako objaviti artikle a moj profil? Napravila sam novi racun misleci kako na statom nisam bila dugo da zato ne zeli, medjutim problem je i dalje isti.. sve napisem i zelim objaviti, nista se ne deseva, preko laptopa ista sitiacija
2021 12 06
1 2 3