Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Poklanjam crijep za kuću

Poklanjamo crijep za kuću - vrsta vinkovački crijep. S obzirom da je nevrijeme u Požegi prouzročilo velike štete, možda bi nekome pomogao. Znam u kakvoj smo situaciji svi bili nakon potresa i pokrivanje kuće je bila prva stavka u spašavanju doma. S obzirom i na to da su cijene građevinskog materijala poskupile, možda bi nekome pomoglo i za privremeno pokrivanje bilo čega. Crijep je rabljeni, ali čitav i još može poslužiti, nama je višak, skinut je s krova, jer smo krenuli samostalno polako obnavljati sve. Objavila sam i na drugim mrežama ovo, ali eto...nije loše ni ovdje to napisati. Ima i ovdje korisnica iz Požege i okolice, možda netko pročita pa mu dobro dođe informacija. Jedino što mi nemamo prijevoz i ne možemo direktno dovesti na adresu, ali dalo bi se i to srediti 🤗 Nije isključena i opcija ako netko želi crijep, a iz nekog je drugog grada. Kome treba može se slobodno javiti ❤ I isprike na temi koja nema veze s krpicama, ali situacija je takva i vjerujem da bi nekome moglo biti korisno.
2021 06 26
Također, ako imate neki prijedlog kome bi se mogla direktno obratiti i ponuditi crijep, slobodno napišite. Sve opcije dolaze u obzir.
2021 06 26
Pozdrav, Svaka vam čast....ljudi koji su prošli pakao jako dobro razumiju kad je netko u nevolji. Mi smo nastradali ali smo sanirali najbitnije. Lijepo je pročitati ovakvo što. MORAMO DALJE
2021 06 29
> Dijana1800: > Pozdrav, > Svaka vam čast....ljudi koji su prošli pakao jako dobro razumiju kad je netko u nevolji. Mi smo nastradali ali smo sanirali najbitnije. Lijepo je pročitati ovakvo što. MORAMO DALJE Držite se ❤ Iako sve djeluje teško, ipak se nekako skupi snaga za dalje. Crijep je još dostupan, dovoljno ga je za pokriti i cijelu kuću, ne znam točno koliko komada ima. Ali ako budete uočili da nekome treba, slobodno mi se javite 😍
2021 06 29
Jako lijepa gesta ❤️
2021 08 06
> AMALY31LEE: > Jako lijepa gesta ❤️ Hvala Vam. Tek danas sam imala upit za crijep i sutra bi netko došao po to, ali samo za dio. Tako da će opet nešto ostati, stoga i dalje poklanjam ostatak.
2021 08 06