Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Tražim nekoga komu mogu povremeno donirati odjeću

Ovo je vjerojatno najposjećenija kategorija na forumu, zato ovdje pišem. Ako poznajete nekoga - mladu ženu, studenticu, tinejdžerku koja je lošeg imovinskog stanja i ne može si priuštiti raznu odjeću: od poslovne, svakodnevne, do one za izlaske - molim vas da je uputite na moj profil, da se javi i da razmijenimo podatke. Često kupujem, štošta nosim jednom ili nijednom te imam robu koju pokušavam prodati za male novce pa ne mogu, a opet mi je žao dati bilo kome tko će to nositi po kući ili baciti jer nije njegov đir. Veličina sam 36/38, nosim obuću broj 39,5 (češće je 40) i kupujem cjenovno prihvatljive brandove: Mango, Zara, Only, Vero Moda, Rieker, Bata, Tamaris, Caprice, H&M, Intimissimi, Calzedonia i sl. Većinom volim šire krojeve, haljine, tunike, košulje, culotte hlače. Ako znate bilo koga tko ima sličan ukus i slične je veličine, a dobro bi mu povremeno došla odjeća koju si možda ne može priuštiti - uputite ga meni.
2021 10 03
> Tamara5485: > Ovo je vjerojatno najposjećenija kategorija na forumu, zato ovdje pišem. Ako poznajete nekoga - mladu ženu, studenticu, tinejdžerku koja je lošeg imovinskog stanja i ne može si priuštiti raznu odjeću: od poslovne, svakodnevne, do one za izlaske - molim vas da je uputite na moj profil, da se javi i da razmijenimo podatke. Često kupujem, štošta nosim jednom ili nijednom te imam robu koju pokušavam prodati za male novce pa ne mogu, a opet mi je žao dati bilo kome tko će to nositi po kući ili baciti jer nije njegov đir. > Veličina sam 36/38, nosim obuću broj 39,5 (češće je 40) i kupujem cjenovno prihvatljive brandove: Mango, Zara, Only, Vero Moda, Rieker, Bata, Tamaris, Caprice, H&M, Intimissimi, Calzedonia i sl. Većinom volim šire krojeve, haljine, tunike, košulje, culotte hlače. > Ako znate bilo koga tko ima sličan ukus i slične je veličine, a dobro bi mu povremeno došla odjeća koju si možda ne može priuštiti - uputite ga meni. Lijepi pozdrav, zainteresirana sam.Imam studenticu kojoj bi odgovarale po broju odjeća i obuća. Kontakt 099 2947009 Jadranka
2021 10 05